Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar

deterjan dükkanı açabilirm. hehe deterjan reyonları favorimdir. mayak titiz olmak istyom ben ya:hhh:

ben valla evimi azcık dağını görim sanki ev başımıza yıkılmış gibi geliyor :) sabat yakatan kalkar kalmaz göz kapalı yatağımı toplarım çay yaparken hemen evimi süpürürüm ayda 1 kere büyük temizlik her yer kalkar camlar silinir.bide halılar yeni olunca tüyleri sürekli çıkmıyomu deli ediyo beni ilk evlendiğimde o tüyler yüzüne hergün ev süpürüyodum.artık 2 günde 1 süpürüyorum dağıtan yok.bide şu dökülen koca kılları olmasa hahaha evimi hergün kesinlikle havalandırırım kar kış demem :D

bende pazardan pazara yapıorum temizlğimi,büyük temizlik olarak yani,,2 günde bir oturma odasını silerim..zaten bizim pek pislenmio..yemekte yapmıorum zaten..ama pazar günleri kahvaltıdan hemen sonra başlarım..en sevdiğim domestostur..heryeri onla silebilirim.onsuz yaptım mı temiz gibi gelmio :D...bende aynen işlerimi bitirim banyomu yapar bi uzanırım..ohh.kendimle gurur duyuyorum o zman :)var mı temizlik gibisi..birde şu tv yi vs silerken iz kalmasa..ne aldıysam hep iz kaldı :(

evi hergün kesinlikle havalandırırım bide temizlik yaparken tüm camları açrım oratada döne döne temizlik yaparım sonrada hasta olrum. domestos ve cif favorimm. geçen dixi nin yüzey temizleyicisni aldım 5 litrelik muhteşem kokuyo ya. evim temiz evimi izliyom. sonrada kalkıp temizlik yapcam bugün yemek derdi yok. o yüzden gardlop düzenleyip ütü yapcam temel iş olarak. yaptıklarımı yazarım bitnce

ben de ütü ve toz almayı sevmem...mutfağı severim...çamaşırı severim...dolap düzenlemeyi sevmem...temizlik iyi ama çalışınca çok da fırsatı olmuyo insanın... yapmam yapmam yaptımm mı da gece kaçlara kadar uğraşırım hepsini bir yaparım...:(

bende gece yarılarına kadar çok yaprım temizlk ama sabahın köründe yapmam için misafir gelmesi lazım:haha:

- - - Updated - - -

şimdi kalkıcam gardlova dalcam inş

Geri