Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar

bende pazardan pazara yapıorum temizlğimi,büyük temizlik olarak yani,,2 günde bir oturma odasını silerim..zaten bizim pek pislenmio..yemekte yapmıorum zaten..ama pazar günleri kahvaltıdan hemen sonra başlarım..en sevdiğim domestostur..heryeri onla silebilirim.onsuz yaptım mı temiz gibi gelmio :D...bende aynen işlerimi bitirim banyomu yapar bi uzanırım..ohh.kendimle gurur duyuyorum o zman :)var mı temizlik gibisi..birde şu tv yi vs silerken iz kalmasa..ne aldıysam hep iz kaldı :(

Deryacım canım al kocanın bir adet atletini kes temizlik bezi yap özellikle markası şahinler olan çok iyi oluyor hahaha tüy iz kalmıyo bebeğim düşünme bu kadar :D

gülme sen kıdemlisn ev düzenin nasıl hangi işleri ne kadarda bi yapıosun mesla
ben gun asırı süpürge acardım buara kaç gundur süpürmüyom evı temızlığe çok zamınımı ayırınca obür dünyada ononda hesabı var tabıı yanı 2 3 gunde bır süpürge toz alma yaparım bugun detaylı yaptım mesela yoruldum balkon yıkadım wc banyoyu temızledım yerlerı sıldı bu bayaaağı bı gider hahaha 2 3 gun sonra süpürge açarım ama oğlan bıseyler doküyo kıllar dokülüyo sınır oluyom şu kıllara o da ayrrı bı mesele hahaha

gardloba bi daldım tam iki saat :shootout: soktayım o kadar dağınık değildi aslında tüm dolabı yıkıp yeniden düzenledim. iyi oldu. en iyisi resmini çekeyimde baktıkça dağıtmamam gerektiğini hatırlarım. bulaşık makinaamı boşlatıp evi süpürcem. akşam yemekten sonra inşallahhhhhhhhhhhhhhhh ütü yapcam baya var. dedim ya sabah temizlik yapmam için misafir gelmesi lazım. cumartesi eşimin arkadaşı ve hanımını çağrırdım ya ne olcak dedim temizlik cuma yaprım cumartesi hazırlık yapar ağırlarım. teyzem aradı hafta arası gelcekmiş bana teyzemin kız geliomuş bursadan. e annemde gelcek tabi ablamıda çağırmam lazım. şimdi annem teyzem gelmişken yengemi çağırmam lazım. offffffffffffff banada misafir gelmez gelmez hep birden glir

temizlikmi bende bu aralar evi bosladim ama sansliyim burada beni kimse tanimiyo ama temizlik yapmam lazim tabi pc nin basindan kalkabilirsem offff ya normalde inanilmaz titizim am tembellestim hamis olsam bahanem olurdu oda yok niye bu tembellik anlamadim psikolojimmi bozuldu acaba ya burada sana kolay gelsin bitanesi

dün akşam avizelirmi sildim muftağı çamaşır suyuyla elden geçirdim evim temiz camları silcem bu hafta. salondaki halıları silcem bi de. feblayt senin o dediğin duruma ben netkloik diyorum sıyrılda gel :brushteeth: temizlki vakti

yarın misafrim gelio. bugün profiterol yapcam yarın süzme mercimek çoba. patates püresi yatağında tavuk sote pilav. salata. börek

elekltronik eşyalar için mikrofiber bezle beraber özel temizleyici spreyler var bendekinin markasını yazayım. the solutıon mavi şişe fiyatını hatırlamıyorum. büyük marketlerde satılıo. bezini saf suyla yıka

profiterol yaptım yarın için kıymalı patatesli börek yaptım. tatlısn çikolata sosunu dökmedim kurmasın die. mutfak dolaplarımı sildim. yarın duşkabini temizlcem banyoyu. banyo paspaslrını değiştircem. masa örtülerimi yıkadım astım yarın ütlücem silip süprücem evi. masamı hazırlıcam. sonrada yemekleri yapcam 6 gelcek misafirler umarım güzel karşılarım

benim yokkı neyı temızlıycem haa odam pırıl pırıldır onlar baslamazlar temızlıge kaynanamlar kı bnede temızlıyım ben kendı odamı sureklı temızlreım her hafta mutlaka mobılyamı sılerım ama kaynanamlar sevmezler yapmamı ısterler ben tek basıma onları pıslıgını nasıl toplıyım onlar ıstıyolarkı ben tek yapıyım evı basdan asagıya cıkartıyım malesef bende o guc yok yapalım derse yaparım hemde elımden geldıgı kadar :D:D sız gorumcenız gazete okurken temızlık yapmak ıstermısınız sıze soruyum hadıı :/ benım canım ıstemıyo ınş benımde bır evım olurda bende ole anlatırım :D:Dinşşş

Geri