Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar

dün akşam avizelirmi sildim muftağı çamaşır suyuyla elden geçirdim evim temiz camları silcem bu hafta. salondaki halıları silcem bi de. feblayt senin o dediğin duruma ben netkloik diyorum sıyrılda gel :brushteeth: temizlki vakti

valla benim kendime gelmem lazim haklisin bitanesi kendime gelmem lazim bide rutubetli bi evde oturuyorum cadde uzeri cok cabuk pisleniyo :a046:

bu akşam misafirm gelio. dün kıymalı patatesli börek yatım dolaba attım. profiterol yatım. sabah 8 buçukta kahvaltı yaptım. yatak örtümü değiştirdim. yatak odasını salonu misafir odasını topladım. dün bulaşıkları yıkamamıştım mutfağa giridm makinayaı boşalttım. yerleştridm. tozları aldım süpürdüm duşakbini temziledim banyoyu tooptan temziledim banyo paspaslrını değiştrdim yüz havlularınıda tabi. masa ötülerini dün yıkamıştım kurumuş onları ütlğcem. azcık ara verdim. şimdi merceimek çorbasını ocağa koycam. tavuk soteyi yapcam pirinci ıslatcam. akşama doğruda patates püresi sofra salata yapcam böreği fırna sürcem öle işte. hadi bana kolay gelsin

Ya kızlar benim su rutubete bi çözüm bulmam lazım ya çamaşır suyunu camsil kabına dok diyolar sep bekle aksın ya korkuyom bizi romatizma edermi of cok fena bendede ülser var seperken nasıl etcem bi ev bulsam şuradan hemen tasinicam daha 3 ay oldu ama oyle rutubetli bi ev ki on yıldır kararmamış bütün gümüş takılarım simsiyah oldu

hiç bilgim yok ya tüm odlardamı rutuber var. hiç iyi değil ablamın bebeği bronşit oldu rutbet yüznden tam bi yıl uğraştılar tedavisi için ilk fırstta taşın derim. sağlınızdan olursnz allah korusn

Geri