gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Teneke kutudan mumluk yapımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz.

- Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur.

- Çivi

- Çekiç

Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme listesini verdikten sonra sıra geldi biz bu mumluğu nasıl yapacağız.

Öncelikle kafamızda bir desen tasarlıyoruz. Ve bu deseni teneke kutumuzun üzerine kalemle işaretliyoruz. Bu işlem için şablonda kullanabiliriz.

Daha sonra çivimizi kullanarak tasarladığımız desen çerçevesinde teneke kutumuz üzerinde delikler açıyoruz.

Mumluğumuz hazır, sıra geldi bu mumluğu nasıl kullanacağımıza. İçine tealight mumlardan koyuyoruz.Bu mumluk karanlık bir ortamda, mesela akşam balkon keyfi yaparken size romantik dakikalar yaşatacaktır.

Projenin orjinaline ulaşmak için tık tık DIY Can Lanterns | Weddingbee

esgiii ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    vayyy süper görünüyo tasarruf diye ben buna derim

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çok beğendim. Işıklı hali çok şık. Farklı desenlerle çok daha orjinal şeyler çıkabilir ortaya. Sen de yaparsan bizimle paylaşırsın dimi lavinyam

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    yaparsam paylaşırım :D:D ama benim pek öyle marifetlerim yoktur :D:D

tesadüf bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yarından itibarennn teneke kutu topluyorum hahahaha ayy çok güzeller yaaa kıymet bileyip çöpe attığımızz tenekelerr nede güzel işe yarıyormuşş paylaşım için teşekkürler canımm

tesadüf bunu beğendi.
  6. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    cemoşcum lavinyadan fayda yok bana sen yaparsan bir tanede bana yaparsın dimi:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gerçekten de muhteşem görünüyor, paylaşımın için çok tşkler diyor ve repleri gönderiyorum :)

tesadüf bunu beğendi.
  8. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim ***** adminim bizim melekler hem marifetli hem tasarrufludur en güzellerini yaparlar baanda bir tane gönderirler:)

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yaparım kısss herkese yaparımm teneke kutuu topliyim hahaha ama cidden güzel görünüyorr böyle pratikk şeyleri paylaşş tesadüfcümm

tesadüf bunu beğendi.
  10. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canım araştırmacı tesadüf olayım bari biraz:)

Teneke kutudan mumluk yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bardaktan Mumluk Yapımı

Bardaktan Mumluk Yapımı

şeritten gül yapımı mumluk yapımı bardaktan mumluk şeritle gül değişik Nasıl yapılır? Şeffaf kağıttan 3 - 4 cm genişliğinde birer şerit kesip bardakların çevresine yapıştırın. Başka bir renkte şeffaf kağıttan daha dar birer şerit keserek değişik motiflerle süsleyin. Motiflerin yapılışı Şeridi uzunlamasına ikiye katlayıp birer cm aralıkla enlemesine katlamaya devam edin. Kenardan...
  2. Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

pet şişeden bebek yapımı şişelerden bebek yapımı pet şişeden mumluk mumluk kızlar bakın ne buldum.son hali gerçekten çok güzel görünüyo.ben bu el emeklerine çok değer veririm. ayrıdır yeri yanımda bunu görünce oturup denemiştim gerçekten o kadar hoş görünüyoki.. Yapmamız gereken sadece pet şişenin üst kısmını şişenin geri kalan kısmından ayırmak. Bu kesme işlemini yaparken son derece hassas...
  3. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  4. Teneke kutudan  aksesuar yapılışı

Teneke kutudan aksesuar yapılışı

Sevgili hanımlar mutlaka hepimizin evine konserve ürünler giriyordur.Salçasından turşusuna,sebzesinden meyvesine bir çok ürün teneke kutularda satışa sunulmakta ve bizlerde tüketmekteyiz.Almış olduğunuz konservelerin tenekelerini atmayın.Nedenmi?Harika bir geri dönüşüm projesiyle teneke kutulardan çok şık dekoratif aksesuarlar tasarlamak mümkün. Saksılardan...
  5. Teneke kutulardan şık havluluk tasarımı

Teneke kutulardan şık havluluk tasarımı

Merhaba sevgili hanımlar.Yeni bir geri dönüşüm projemizle tekrar karşınızdayız.Bu günkü uygulamamız teneke konserve kutularından havluluk yapma ..Uygulaması oldukça kolay ,görünümüylede çok şık olan bu tasarım banyonuzun havasını değiştiricek Maliyeti düşük kendi zevkiniz ve becerinizi banyonuza yansıtıcaksınız.Gayet şık ve kullanımıda kolay olan bu uygulama için gereken...

Sayfayı Paylaş