gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teneke - Sensiz Olmuyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Neden yalnızlık mı yoksa nedensizlik mi bilmem
    Sorun bende mi yoksa çevremde mi kimim ben
    Ayrıca sen de varsın gömüldün kalbime
    Bulamıyorum seni
    Bulamıyorum seni
    Gökkuşağının altında beni bekleyen umutlar
    O da olmasa zaten ben niye yaşarım ki dostlar
    Ayrıca sen de varsın gömüldün kalbime
    Bulamıyorum seni
    Bulamıyorum seni
    Sensiz olmuyor renksiz çekilmiyor umutsuz olmuyor yeni gün doğmuyor...

Bu düş ne zaman biter
    Sensizlik beni uzağa iter
    Gerçeklerde olmasan da seni bulmaya değer

Teneke - Sensiz Olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teneke

Teneke

Boş ve yeni olmayan teneke kutu yaygaracı kimseye, kof olduğu halde güç ve varlığı ile böbürlenen adama
  2. Teneke - Söyle

Teneke - Söyle

derindeyim çok derindeyim.. çok karanlık bu ben miyim_? tutun beni soğuk nefesteyim.. söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle düşmemek için hiç atladın mı söyle_? Ben kaybettim bile kendimi yaşayamadım zaten beni ben istedim olan her şeyi söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle_? düşmemek için hiç atladın mı söyle_? söyle sen de söyle hiç yenildin mi böyle_? Acılar biter diye sen bittin mi...
  3. Teneke - Kalpsiz

Teneke - Kalpsiz

tnk kalpsiz tab kalpsiz kaldım hamile Ben aşkı unuttum aylar önce Kirlenen kalbimi yıkadım az önce Yalnızlık acı vermez oldu Gelecek benim için seferber oldu Ben ağlamazdım senden önce Sen hep üzerdin zoru görünce Ben nefessiz kaldım sen gidince Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince Sen bana gülümsedin o ilk anda Görünen oydu ki bu aşktı bir anda O gün karabulutlar varmış havada Gözümde canlanan...
  4. Teneke - Elveda De

Teneke - Elveda De

Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yüreksiz sandılar,duygusuz sandılar Sevgisiz sandılar Ama yanıldılar Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yetersiz sandılar,nedensiz sandılar Dengesiz sandılar Ama yanıldılar Sana açılan kalbim isterdi aşkı ve sevgiyi Sen sevmedin onu o geberdi.(2x) Işık tut bana pişmanlığın...
  5. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...

Sayfayı Paylaş