gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tenimin Rengi Ayakkabımda Olsun

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ten rengi bazı insanların çok hoşuna gider şahsen ben pek tercih etmem:)Sadelikten hoşlanan hanımlar bu ayakkabıları da seveceksiniz...

Ama bunu çok beğendim :)hoppa

2. nagish

nagish Forum Okuru

[​IMG]buna bayıldım sizlere de hayranım doğrusu o kadar güzel şeyler buluyosunuz kii insan fikir ediniyooo sayenizde tşkler paylaşım için

Tenimin Rengi Ayakkabımda Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ten renginize göre giyinin

Ten renginize göre giyinin

Ten ve saç renginiz, makyaj ve kıyafet renklerinizde göz önünde bulundurulması gerekilen en önemli unsurlar. Her ten renginin, her saç renginin kendine yakışan renkleri var. Sizde bu renklerden haberdar olun komik duruma düşmeyin… TEN VE SAÇINIZA En uygun renkler BUĞDAY TEN-SARI SAÇ En uygun renkler Toz pembe, bebek mavisi, gri-mavi, lila, açık mor, açık yeşil ve nane yeşili Kaçının! Elektrik...
  2. Ten Renginde Ruj

Ten Renginde Ruj

Pembemsi soluk renkten bronz kahverengine olağan dışı örneklerinin hepsinde dudaklarımızın sağlıklı ve canlı görünümünü ortaya çıkartıyor ve tam anlamıyla tek bir kelime olmadan sesleri çıkartıyor. Görünümün serbestliği, canlılığı ve gösterişsizliği. Soluk teniniz varsa pembe-zencefili deneyin veya koyu bir teniniz varsa turuncu-ceviz kahverengini deneyin.
  3. Ten rengi dudak parlatıcısı

Ten rengi dudak parlatıcısı

dudak parlatıcısı ten rengi parlatıcı parlatıcı renkleri ten rengi ruj Ruj yerine dudaklarınızda rengi belli olmayan ve dudaklarınızı parlatan nemlendiren bir parlatıcı tercih ediyorsanız ten rengi dudak parlatıcısı tam size göre şimdi bu parlatıcının nasıl yapıldığına geçiyorum 1/4 tatlı kaşığı aloe vera losyonu 1/4 tatlı kaşığı fondöten 1 yemek kaşığı vazelin Malzemeleri karıştırarak...
  4. Ten Rengini Açmak İçin...

Ten Rengini Açmak İçin...

ten rengini açmak ten rengini açmak için ten rengini açmak için, neler yapmak lazım, çareler, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ten rengimiz yıllar geçtikçe güneşin de etkisiyle koyulaşır.Ten rengimizi daha parlak ve daha ışıltılı görmek isteriz.Bunun için sizlere Suna Dumankaya'nın bitkisel kürünü veriyoruz: 200 gram kaynar suyun...
  5. Ten rengine uygun makyaj

Ten rengine uygun makyaj

ten rengine uygun makyaj, cilt rengine uygun makyaj, ten rengine göre makyaj, cilt rengine göre makyaj, nasıl yapılır, teknikleri, önerileri, resimleri burada arkadaşlar Ünlülerde gördüğünüz ya da bir arkadaşınızda gördüğünüz, beğendiğiniz makyajın sizede yakışacağını düşünüyor sanız; yanlıyorsunuz Melek'ler. Çünkü makyajda ten rengi çok önemli. Ten rengine uygun makyaj nasıl yapılır...

Sayfayı Paylaş