gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tenisçi Hülya

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Avşar Kızının bir çok faaliyetinin olduğunu biliyoruz işte tenisçi Hülya Avşar'dan anlamlı bir faaliyet....... ENGELLİ SPORCULARLA MÜCADELE EDECEK
    İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK HÜLYA AVŞAR TENİS TURNUVASI'NDA, ENGELLİ SPORCULAR MÜCADELE EDECEK...

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Hülya Avşar Tenis Turnuvası, 9-12 Nisan Tarihleri'nde İstanbul'da yapılacak. Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü'nün (TED) düzenleyeceği turnuva, TED kortlarında gerçekleştirilecek. Üç set üzerinden beton ve tartan kortlardaki müsabakalarda, tekerlekli sandalyedeki engelli sporcular yarışacak.

Tenisçi Hülya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TENİSÇİ ve GOLFÇU DİRSEĞİ

TENİSÇİ ve GOLFÇU DİRSEĞİ

TENİSÇİ ve GOLFÇU DİRSEĞİ Tenisçi dirseği dirsek dış kısmındaki çıkıntı çevresinin ağrılı bir hastalığıdır. Tenis oynayanlarda sık görüldüğü için bu isim verilmiştir. Gulfcu dirseği aynı problemin dirseğin iç kısmında olanıdır. Aslında sporcu olmayan kişilerde de bu hastalıklar oldukça sık görülür. Ağrı dirsek dış tarafından aşağı doğru yayılır. Ağrıyı özellikle yakalama hareketi ve...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. RUS TENİSÇİ MARİA SHARAPOVA podyuma çıkmak istiyor

RUS TENİSÇİ MARİA SHARAPOVA podyuma çıkmak istiyor

mehmet günsür ve eşi maria mehmet günsür eşi maria Dünyadaki en çok kazanan sporculardan RUS TENİSÇİ MARİA SHARAPOVA, hani şarap gibide hatun :) Bakalım ne diyor kendileri. DÜNYANIN EN ÇOK PARA KAZANAN KADIN SPORCUSU OLAN RUS TENİSÇİ MARİA SHARAPOVA , ULUSLARARASI TURNUVALARIN HEPSİNE KATILMIYOR AMA TÜM MODA GÖSTERİLERİNİ TAKİP EDİYOR. 21 yaşındaki Sharapova dün New York Moda Haftası’nda...
  4. Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

bez bebek hülya koçyiğit hülya koçyiğit bez bebek filmi kocyigit filmi
  5. Hülya

Hülya

Merhabalar ben 3.5 yıllık evliyim adetime 4 gün var ama göğüslerim şiş ve ağrı var acaba hamile miyim yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş