gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Ağır Kapı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ağır kapı aksak lisan Kelimeler yetmiyor Çıplak yara günışığı
    Tenimi incitiyor

İçeriden yeni çıktım
    Dünya almıyor beni
    Yüreğimde yatar hala
    Ölenlerin yemini

Hangi meydan hangi sokak kavuşturur bizi
    Hangi yalan hangi yasak karşılar bizi

Ne insanlar ne mekanlar
    Özlemlere yetmiyor
    Başka sözler başka yüzler
    Ödeşmeler bitmiyor

Aşk uyudu ranzalarda
    Düşler eskidi gitti
    Islığıma gömüyorum
    Kalbimdeki sözleri

Hangi meydan hangi sokak kavuşturur bizi
    Hangi yalan hangi yasak karşılar bizi

Teoman - Ağır Kapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kapmış çocuk

kapmış çocuk

Finlandiya`da 11 yaşında bir öğrenci, okul arkadaşlarına borsada yatırım faaliyetlerini anlatmak için 30 sayfalık bir kitap yayınladı. Helsinki`de İngilizce eğitim verilen uluslararası bir okulda okuyan küçük çocuk verilen bir ödev sonrasında küçük yatırımcılara yönelik kitabını yazmaya karar vermiş. Babasının parasıyla 2 yıl önce borsada oynamaya başlayan küçük çocuk, ``Borsada kağıtlarım...
  2. Su Kabı

Su Kabı

Yolculuğa, evin hanımına, içinde su varsa eşinin hamile kalmasına yahut zenginliğe, bu kaptan su içmek eş ve çocuğundan göreceği iylik ve ihsana delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kırba.)Rüyada görülen su kabi, Ashabi rivayetten imam olan kimseye delalet eder. Bazan su kabi nzka, hazan da yolculuga delalet eder. Eger su kabi yeni olursa, yasayis ve sefada meydana gelecek bulanikliga delalet eder....
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun
  5. kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü yaparken kullanılan ser bi malzeme var o nedir??

Sayfayı Paylaş