gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teoman- Aşk Kırıntıları

Konu, 'Çöplük' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Teoman- Aşk Kırıntıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Aşk Kırıntıları

Teoman - Aşk Kırıntıları

yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana al içine tekrar derinine sakla, kat kasırgana yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz! AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA PAYLAŞACAK BİRŞEY ARTIK YOKSA BİR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA yürürüm ipte ağım yokken hemde kopkoyu içim inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı...
  2. Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 2)

aşk kırıntıları akor aşk kırıntıları tab teoman akor teoman tab kırıntısı Fm Bbm Yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana Eb Ab Eb Fm Al içine tekrar derinine sakla kat kasırgana Fm Bbm Yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz Eb Ab Eb Fm (Eb C# C Bbm) Yokla ceplerini aşk...
  3. Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 3)

Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 3)

aşk kırıntıları akor teoman aşk kırıntıları akor kırıntısıyla doymaktansa Am Dm Yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana G F G Em Al içine tekrar derinine sakla kat kasırgana Am Dm Yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz G F G Em Yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış...
  4. Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 5)

Teoman - Aşk Kırıntıları - AKOR (versiyon 5)

aşk kırıntıları akor teoman aşk kırıntıları akor kırıntısı Am Dm Yaklaştırsana yavaş yavaş, kendini bana G Em Am G Am Al içine tekrar, derinine sakla, kat kasırgana Am Dm Yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz G Em Am G Em Yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı...
  5. Teoman - Aşk Kırıntıları - TAB (versiyon 1)

Teoman - Aşk Kırıntıları - TAB (versiyon 1)

aşk kırıntıları tab teoman aşk kırıntıları tab kırıntısı nota notaları --7-5----5-------------5-----------------------| -----8-7---8-7-5----8---8-7-5--5-------8-7-----| -----------------5------------7--7-5-4---------| -----------------------------------------------| -----------------------------------------------| -----------------------------------------------|...

Sayfayı Paylaş