gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Bazı Yalanlar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yorgun görünüyorsun, biraz uzan istersen, Sever gibi yapma artık, daha henüz vakit varken
    Birkaç yaralı ruh,
    Birkaç bira şişesi,
    Elimizde bunlar var,
    Mutlu olmaya yetmezki,
    Aşk.

Yalanlarımız güzel, inanması zevkli,
    Bir şey sevmeye değerse ölmeye de değer mi?
    Birkaç uyku hapı,
    Birkaç kıskançlık krizi
    Elimizde bunlar var,

Mutlu olmaya yetmezki,
    Mutlu olmaya yetmezki,
    Mutlu olmaya yetmezki

Bazı yalanlar güzel,
    Bazı gerçekler acıymış.
    Bazı ölümler uzun,
    Bütün hayatlar kısaymış.

Çalışmış kaybetmiş,
    Koşmuş yorulmuştuk.
    Birbirimize içmeden dokunamaz olmuştuk.

Bikaç kalp ağrısı,
    Birkaç imdat çağrısı
    Elimizde bunlar var

Mutlu olmaya yetmez ki...

Teoman - Bazı Yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Yalanları

Türk Yalanları

Kalsaydınız bişeyler yerdik... Vallaha sarıda geçtim memur bey... Kazanmak önemli diil mühim olan yarışmaya katılmaktı... Dünya ahiret bacımsın... Şuan 65 milyon bizi izliyor... Bu son sigaram... Bütün kadınlar güzeldir... İki saat kapıda bekledim, açan olmadı... Seni düşünmekten bütün gece gözüme uyku girmedi... Sen bi de beni gençliğimde görecektin... Ağlamıyorum... Gözüme bişey...
  2. Yalan yalanlar yalanlarımız...

Yalan yalanlar yalanlarımız...

İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
  3. original yalanlar

original yalanlar

orjinal yalanlar - Ben zaten anlamistim. - Önemli olan ruh güzelligi canim. - Senden baska kimseyi sevmedim. - Aaaa.Hosgeldin.Ben de simdi sana geliyordum. - Bir kereden birsey çikmaz. - Yarin tamam. - Ögle tatili yapmiyoruz. - Hiç acitmayacak. - Simdi ben de seni arayacaktim. - Orijinal yedek parcasi. - Telefon sehirler arasina kapali. - Burada torpil geçmez. - Girilmez levhasini...
  4. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  5. Aşk yalanları...

Aşk yalanları...

Beş Büyük Aşk Yalanı 1- Romantizm şart Eğer “Beni sadece romantik bir ilişki mutlu eder” diye bir bakış açısıyla hayata bakıyorsanız, daha çok bakakalırsınız. Çünkü romantizm, her koşulda, her durumda, hayatın her döneminde insanı mutlu edemez. 2- Yıllar boyu ihtiras Bir ilişkide yakınlık, sevgi, saygı, güven, uyum gibi kavramlarla aşk, cinsellik, ihtiras gibi kavramlar bir arada...

Sayfayı Paylaş