gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Bir damla gözyaşı

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm
    Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince

C Dm C A
    Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan
    Dm C B A Dm C
    Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası
    B A
    Bir damla ellerimde

Dm Am
    Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız
    Dm
    Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde
    Am Dm
    Sustun konusmadın sözcüler bitince

Teoman - Bir damla gözyaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Resimdeki Gözyaşları

Teoman - Resimdeki Gözyaşları

Bir gün belki hayattan, geçmişteki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime. Benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi Cevap veremez ama, ağlar yalnızlığına ve işte arta kalan bir küçük resim şimdi. Koyupta bir başıma bırakıp gittin sen beni Sen yalnız değilsin Biliyorum nerdesin Bu çok üzerdi beni Yaşasaydımda görseydim
  2. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  3. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

resimdeki gözyaşları akor teoman resimdeki gözyaşları akor birgün belki hayattan bir gün belki hayattan bir gün notaları C#m Birgün belki hayattan, F#m Geçmisteki günlerden D# Bir teselli ararsin, G# Bak o zaman resmime, C#m Benden sana son kalan, F#m Bir küçük resim simdi,...
  4. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Am x 4 G-------5-4-5-4-5-4--------- Am G------5-4-5-4-5-4---------- Dm G------7-5-7-5-7-5---------- B G------9-7-9-7-9-7---------- E Am Birgün belki hayattan Dm Geçmişteki günlerden B Bir teselli ararsın E Bak o zaman resmime Am Senden bana son kalan Dm Bir küçük resim şimdi B...
  5. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Intro E--13-12-13-12-13-12-13------13-12-13-12-13-12-13-15---| B------------------------15----------------------------| G------------------------------------------------------| D------------------------------------------------------| A------------------------------------------------------| E------------------------------------------------------|...

Sayfayı Paylaş