gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teoman evleniyormuş doğru mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Teoman evleniyor diye bir arkadaşımdan duydum o da nette bir yerde okumuş, doğru mu, evleniyosa kimle evleniyo ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ünlü rock’çı, sevgilisi Ayşe Kaya’yla evlenme kararı aldı.Hazırlıklara başlayan çift, yaza doğru nikâh masasına oturmayı planlıyor.Teoman ve Ayşe Kaya, 2005 yılında Amerika’da evlendikleri iddiasıyla gündeme gelmişti.Notre Dame de Sion Lisesi’nde okuyan Ayşe Kaya, Teoman gibi Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu.New York’taki School of Visual Arts ve International Center of Photography’de Hikâye konusunda eğitim alan Ayşe Kaya, Türkiye’ye dönüşünün ardından düğün ve doğum fotoğrafçılığı yapmaya başladı.

Teoman evleniyormuş doğru mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

serdar ortaç evleniyor serdar ortaç evleniyor mu Serdar ortaç evleniyor mu, serdar ortaç ve asta, asta kimdir, astanın annesi, annesi kimdir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç sonunda evleniyor mu acaba. Uzun zamandır bekar olan şarkıcı sevgilisi Asta'nın annesi ile tanışmış ve oturup sohbet ediyorlarmış melekler. Bugüne kadar nikah masasından uzak duran...
  3. Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu

Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu

Teoman müziği bırakarak müzik hayatına veda ediyor diye bir haber duydum. Hangi olaydan dolayı böyle bir karar almış bununla ilgili haberv ar mı
  4. Teoman Sonunda Evleniyor !

Teoman Sonunda Evleniyor !

Bu konu; teoman evlillik haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, rock müziğin aykırı seslerinden biri olan Teoman sonunda evleniyor. Bir dönem müziği bıraktığını açıklayan ancak daha fazla dayanamayıp konserlerle müzik hayatına geri dönen Teoman evleniyor. Umarız bu kararından da vazgeçmez diyoruz :D:D ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Geçtiğimiz yıl müziği bırakma...
  5. Teoman Bu Pazar Evleniyor

Teoman Bu Pazar Evleniyor

Bu konu; teoman evleniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkıcı Teoman nihayet evleniyor. Daha önce yaza doğru evlilik yapacağını haber verdiğimiz şarkıcı Teoman, düğün tarihini öne aldı. Ayşe Kaya 'yla nikah masasına oturacak olan ünlü rockçının haber detayları şöyle... Önce müziğe geri döndüğünü açıklayan, ardından Mart 2014’te baba olmak istediğini...

Sayfayı Paylaş