gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Güzel Bir Gün

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

suç yok,suçlu yok hayat böyle anladım aşk yok artık yok ama zamanla alıştım
    senle ben hep böyle kalacağız
    gitgide eriyip yok olacağız
    yavaş yavaş
    sorma neden niçin
    her şey yalnızlıktan
    bak güzel bir gün ölmek için
    düş yok, gerçek yok
    bak sonunda anladım
    yaz yok kış yok
    artık zamanı karıştırdım

Teoman - Güzel Bir Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir gün...

Bir gün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın.ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım.seni en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa günler yağmurlarla yok olsa çok küçüksen üstüne basılıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA
  3. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  4. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  5. Bir Gün !!!

Bir Gün !!!

BİRGÜN !! Birgün çıkarsam karşına.. Elleri buruşmuş, yanakları çökmüş.. Elimden tutan, adına torun denen delikanlıyla.. Ve gözlerim buğulanıp, kirpiklerime kayarsa damlacıklar... Sen bana aldırma. Ama nolur bakma gözlerimin içine eskisi gibi.. Dayanamam sonra. Belkide yine sarılırım boynuna. Artık yapamam sıpa şakalarımdan sana.. korkma, Eşşek şakalarım var artık; büyümüşüm ya !! ....Ne...

Sayfayı Paylaş