gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Teoman / İnsanlık Halleri 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

teoman insanlık halleri

Çıkış :

10/04/2009

Teoman, Kasım'da çıkacak 8. albümü "İnsanlık Halleri" öncesinde nostalji tutkunları ve plak meraklıları için eski albümlerini plak (long play) formatında yayınlama kararı aldı. Sınırlı sayıda basılacak albümler sanatçının "En Güzel Hikayem" albümüyle başlayacak ve diğer albümleriyle de devam edecek.

Geçtiğimiz ocak ayında kariyerinin en önemli şarkılarını Sezen Aksu, Candan Erçetin, Yalın, Mirkelam, Hayko Cepkin, Yaşar, Kreş, Yavuz Bingöl gibi müzisyen arkadaşlarının yorumladığı “Söz-Müzik: Teoman” adlı bir albüm yayınlayan Teoman, yeni albüm yapmaya karar verdi. Bir yandan “Söz-Müzik: Teoman 2” üzerinde çalışmalarını sürdüren sanatçı, yeni şarkılar üretmeye başladı.

“Söz-Müzik:Teoman 2” albümünün de büyük ölçüde tamamlandığını açıklayan sanatçı, yeni albümün mü yoksa “Söz-Müzik: Teoman 2” nin mi önce yayınlanacağına henüz karar vermediğini söyledi.

“Söz-Müzik: Teoman 2” albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı ise kesinleşmiş durumda.

Teoman / İnsanlık Halleri 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçükçekmece'de insanlık dramı

Küçükçekmece'de insanlık dramı

10 civarında göçmen bitap şekilde bulundu. 50 civarında göçmen bölgeden toplanarak gözetim altına alınırken polis bölgeye dağılan göçmenleri arıyor. Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Küçükçekmece'de yabancı uyruklu kişilere ait olduğu ifade edilen 13 cesedin bulunmasına ilişkin, ''Maalesef burada bir insanlık dramı var'' dedi. Yeniay, olay yerinde incelemelerde bulunduktan...
  2. İnsanlık Dramı

İnsanlık Dramı

Bir TIR’da Türkiye üzerinden Yunanistan’a geçmek isteyen 138 Pakistan, Burma ve Eritre vatandaşından 13’ü havasızlıktan boğuldu. Sürücü ölenlerle birlikte mültecileri K.Çekmece Kayabaşı Köyü’ndeki boş araziye bırakıp kaçtı. VAN’dan İstanbul’a 2 günde gelen TIR, dün sabaha karşı Kayabaşı’nda durduğunda içinden açlık, bitkinlik ve ölüm boşaldı. Türkiye üzerinden yasadışı yoldan Yunanistan’a...
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. insanlık dramı

insanlık dramı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Teoman’dan ’İnsanlık Halleri’

Teoman’dan ’İnsanlık Halleri’

'İnsanlık Halleri' üç yıllık bir aradan sonra dinleyicileriyle buluşacak olan Teoman'ın 8.albümü. Çoğu şarkının söz ve müziklerinin sanatçıya ait olduğu bu çalışmada iki sürpriz isim de bulunuyor. Teoman, şair Ahmet Erhan"ın "Sevişirdik Bazen" şiirine, Elif Şafak"ın ise "Uçurtmalar" adlı şarkı sözüne müzik yaptı bu albümde. Beş ayrı aranjörle çalışılan...

Sayfayı Paylaş