gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - İstanbul'da Sonbahar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mevsim rüzgarları ne zaman eserse O zaman hatırlarım Çocukluk rüyalarım
    Şeytan uçurtmalarım

Öper beni annem yanaklarımdan
    Güzel bir rüyada
    Sanki sevdiklerim hayattalarken hala

Akşama doğru azalırsa yağmur
    Kız kulesi ve adalar
    Ah burda olsan çok güzel hala
    İstanbul'da sonbahar

Her zaman kolay değil
    Sevmeden sevişmek
    Tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek
    Alışmak ve kaybetmek

İstanbul bugün yorgun
    Üzgün ve yaşlanmış
    Biraz kilo almış
    Ağlamış yine, rimelleri akıyor

Akşama doğru azalırsa yağmur
    Kız kulesi ve adalar
    Ah burda olsan çok güzel hala
    İstanbul'da sonbahar

Teoman - İstanbul'da Sonbahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sonbahar Rüzgarları

Teoman - Sonbahar Rüzgarları

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim her sonbahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma rüzgarlı düşen yapraklar daima senin hayalin yine bir sonbaharda geleceksin sen bana her son bahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma
  2. Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro)

Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro)

teoman mevsim sonbahar akor mevsim rüzgarları notaları rüzgarları nota tab flüt notaları (Metro) Yaprakların döküldü önce Rengin soldu ardından (Teoman) Beni hiç düşünmeden Sarıldın rüzgara gittin (Metro) Gözlerinden anladım önce Sonra sözlerinden (Teoman-Metro) Hiç mi sevmedin hiçmi sevilmedin Yağmurda yaşatmaz seni güneşte artık(2x) Mevsim sonbahar(4x) (Teoman) Gözlerinden anladım önce...
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1)

Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1)

Am ----------0-----------0----- -------1-----1-----1-------- ----2-----------2----------- ---------------------------- --0------------------------- ---------------------------- Am Dm Am Mevsim rüzgarlari ne zaman eserse o zaman hatirlarim G Am Çocukluk rüyalarim, seytan uçurtmalarim Am Dm...
  5. Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am Düşen bir yaprak görürsen G F E Esus4 E Beni hatırla demiştin Dm Biliyorsun seni ben G E-Esus4 Sonbaharda sevmiştim Dm Her sonbahar gelişinde G C Düşen sarı yapraklarda F...

Sayfayı Paylaş