gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - İstasyon İnsanları

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ruhidir benim adim hiç çıkamam evimden dostlar uydururum hayali mutluyumdur bu yüzden bir çiçek dürbününden insanlara bakarken
    bir gün bir istasyon gördüm trenleri geciken
    yolcular ellerinde tek gidişlik bir bilet
    henüz bilmeselerde hayat bundan ibaret
    istasyon insanları burdalar tesadüfen
    aynı rüyayı görüp ayrı yerlere giden
    eskiden çok eskiden ben daha çok küçükken
    henüz cennet plajı otopark olmamışken
    mercanların arasında küçük balıklar vardı
    en güzelleri el boyunda kavuniçi olanlardı
    bir gün bir rüya gördüm o kavuniçi balık benmişim
    büyümem beklenmeden afiyetle yenmişim
    istasyon insanları burdalar tesadüfen
    aynı rüyayı görüp ayrı yerlere giden
    ruhidir benim adım bir sırrım var saklarım
    ama görünce anlarsınız
    yalniz dikkat acımayın
    acınmak canımı en çok acıtandır!!!

Teoman - İstasyon İnsanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanlara Bakmak

İnsanlara Bakmak

hayata mutlu bakmak ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARA BAKMAK GELİYORMU HİÇ AKLINIZA? Bakın... Çok ama çok değişik suratlar, ifadeler göreceksiniz. Bunların arasından birilerini seçin kendinize; konuşmak, arkadaş olmak, beraber çalışmak veya herhangi bir vakti paylaşmak istediklerinizi... Kim onlar? Nasıl görünenler, tercih ettikleriniz? Mutlu olmak bir tercih. Mutlu görünenler aptal değil......
  2. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  3. Yurdum insanları.. :))‏

Yurdum insanları.. :))‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş