gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

teoman mevsim sonbahar akor mevsim rüzgarları notaları rüzgarları nota tab flüt notaları (Metro) Yaprakların döküldü önce
    Rengin soldu ardından

(Teoman)
    Beni hiç düşünmeden
    Sarıldın rüzgara gittin

(Metro)
    Gözlerinden anladım önce
    Sonra sözlerinden

(Teoman-Metro)
    Hiç mi sevmedin hiçmi sevilmedin

Yağmurda yaşatmaz seni güneşte artık(2x)
    Mevsim sonbahar(4x)

(Teoman)
    Gözlerinden anladım önce
    Sonra sözlerinden

(Metro)
    Hiçmi sevmedin hiçmi sevilmedin
    Yağmurda yaşatmaz seni güneşte artık(2x)

(Teoman-Metro)
    Mevsim sonbahar(9x)

Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sonbahar Rüzgarları

Teoman - Sonbahar Rüzgarları

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim her sonbahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma rüzgarlı düşen yapraklar daima senin hayalin yine bir sonbaharda geleceksin sen bana her son bahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma
  2. Teoman - İstanbul'da Sonbahar

Teoman - İstanbul'da Sonbahar

Mevsim rüzgarları ne zaman eserse O zaman hatırlarım Çocukluk rüyalarım Şeytan uçurtmalarım Öper beni annem yanaklarımdan Güzel bir rüyada Sanki sevdiklerim hayattalarken hala Akşama doğru azalırsa yağmur Kız kulesi ve adalar Ah burda olsan çok güzel hala İstanbul'da sonbahar Her zaman kolay değil Sevmeden sevişmek Tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek Alışmak ve kaybetmek...
  3. Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 2)

Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 2)

Am ----------0-----------0----- -------1-----1-----1-------- ----2-----------2----------- ---------------------------- --0------------------------- ---------------------------- Am Dm Am Mevsim rüzgarları ne zaman eserse o zaman hatırlarım G Am Çocukluk rüyalarım, şeytan uçurtmalarım...
  4. Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 3)

Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 3)

istanbulda sonbahar akor istanbulda sonbahar nota teoman notaları notaları teoman akor Am Dm Mevsim rüzgarları ne zaman eserse Am G Am O zaman hatırlarım çocukluk rüyalarım şeytan uçurtmalarım Am Dm Am Öper beni annem yanaklarımdan güzel bir rüyada G...
  5. Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am Düşen bir yaprak görürsen G F E Esus4 E Beni hatırla demiştin Dm Biliyorsun seni ben G E-Esus4 Sonbaharda sevmiştim Dm Her sonbahar gelişinde G C Düşen sarı yapraklarda F...

Sayfayı Paylaş