gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Mutlu Son

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çok uzaktan geldiysen, Otur, soluklan, dedi. Kuraklıktan geçtiysen,
    Dikenli yollardan,
    Karanlıktan,
    Gölgeden,
    Issızdan
    Yüzünü yalayan soğuktan,
    Doğum,
    Acı,
    Doğrularım, korkularım.

Sorulunca yanıtı
    İçimizde olan,
    Kanımı donduran, ısıtan,
    Durduran
    Bir kalemsen,
    Bir boş kağıt
    Mutlu aşk varsa da,
    Mutlu son yoktur.

Çocukluğun anıları
    Sırtında ağır örtü,
    Üşütendir aslında
    Kış gecelerini
    Süre değil anlattığım,
    Her şeyin sonu

Mutlu aşk varsa da,
    Mutlu son yoktur.

Teoman - Mutlu Son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda

renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa günler yağmurlarla yok olsa çok küçüksen üstüne basılıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA renkler , mevsimler soluyorsa sen evde yokken sevgi seni arıyorsa çok gezenin bildiğinde çok bilenin mutsuzluğunda HEPSİ BİR YA SONUNDA
  2. Teoman - 17

Teoman - 17

Boşver beni Mühim değilim Bu O'nun hikayesi Çok beyazdı, kir tutardı Ömrü kelebek kadardı Mektupları şişedeyken Bir de bakmış deniz yokmuş Tek başına dans ederken Mutsuzluktan sarhoşmuş Daha 17'ymiş. Oyundan kalkmak isterken Kağıtlar dağıtılmış Bu hava boşluğunda Artık her şey satılıkmış Trafikte akmayan Hep onun seridiyken Söylediği son şarkı Elveda Zalim Dünyaymış Daha 17'miş
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Hepsi Bir Ya Sonunda - AKOR (versiyon 1)

intro: Bm D G A X2 Bm D G A Bm D G ) Renkler mevsimler soluyorsa ) A Bm D G A Bm D G A ) Sen evde yokken sevgi seni arıyorsa ) Bm D G A Bm D G ) Günler yağmurlarla yok olsa ) A Bm D G A Bm D G A ) A Çok küçüksen üstüne basılıyorsa )...
  5. Teoman Sonunda Evleniyor !

Teoman Sonunda Evleniyor !

Bu konu; teoman evlillik haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, rock müziğin aykırı seslerinden biri olan Teoman sonunda evleniyor. Bir dönem müziği bıraktığını açıklayan ancak daha fazla dayanamayıp konserlerle müzik hayatına geri dönen Teoman evleniyor. Umarız bu kararından da vazgeçmez diyoruz :D:D ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Geçtiğimiz yıl müziği bırakma...

Sayfayı Paylaş