gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Teoman müziği bırakarak müzik hayatına veda ediyor diye bir haber duydum. Hangi olaydan dolayı böyle bir karar almış bununla ilgili haberv ar mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 50 Cent müziği bırakıyor mu?

50 Cent müziği bırakıyor mu?

Kanye West’in albümü ilk günden 50 Cent’ten fazla sattı. Şimdi ne olacak? İki rapçinin de albümleri çıkalı daha 1 gün oldu. Fakat rakamlar onu gösteriyor ki, Kanye West daha ilk günden 50 Cent'i solladı. Uzun zamandır müzik dünyası Kanye West'in Graduation albümü ve 50 Cent'in Curtis albümünün aynı gün çıkacağını konuşuyordu. Olaylar öyle büyüdü ki, 50 Cent en sonunda "Eğer Graduation...
  2. Teoman - Söz Müzik Teoman - 2008

Teoman - Söz Müzik Teoman - 2008

Albümdeki Parcalar: 01. Paramparça - Sezen Aksu 02. Gönül Çelen - Yalın 03. Kim? - Candan Erçetin 04. Rüzgar Gülü - Yaşar 05. İstanbul'da Sonbahar - Nil Karaibrahimgil 06. Sürpriz - Emre Aydın 07. Senden Önce Senden Sonra - İzel 08. Güzel Bir Gün - Mirkelam 09. Duş - İrem Candar 10. İki Çocuk - Yavuz Bingöl 11. Bugün - Kreş 12. İstasyon İnsanları - Harun Tekin 13. Kişisel Bir Şey -...
  3. Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

ferhat göçer, müziği bırakıyormu, nezaman, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar. Teomandan sonra Ferhat Göçer'de müziği bırakma kararı almış melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına Teoman'ın âni bir kararla müziği bırakmasının yankıları devam ederken Ferhat Göçer de aynı kararı aldığını açıkladı. Port Cratos'ta sahneye çıkan Göçer'i bin kişi izledi. 'ÇİFTLİK HAYATI...
  4. Teoman evleniyormuş doğru mu

Teoman evleniyormuş doğru mu

Ben Teoman evleniyor diye bir arkadaşımdan duydum o da nette bir yerde okumuş, doğru mu, evleniyosa kimle evleniyo ? :S
  5. Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Bu sayfa, Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin yakışıklı Güney'i Buğra Gülsoy, oyunculuğu bırakabileceğinin sinyallerini verdi. Asıl mesleği olan mimarlığı yapmayı istediğini belirten Gülsoy; "Mimarlık kendi kendini geliştiren bir meslek, sürekli takip etmeniz gereken bir meslek, biliyorum çok uzak kaldım ama...

Sayfayı Paylaş