gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 4)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bbm F# Bbm F# Bbm F# Bbm F#
    e------------|------------|-----------|--------2--- }
    B---2--------|---2--------|---2-------|---2-------- } intro
    G---------3--|---------3--|--------3--|------------ }3 tekrar
    D----3-----4-|----3-------|----3----4-|----3----4-- }
    A-1----------|-1----------|-1---------|-1---------- }
    E-------2----|-------2----|------2----|------2----- }

F# Bbm
    { Uyanıver gökyüzüyle sonsuzluğa
    { F# Bbm
    { Unutuver hatırlatırsa ellerin
    { F# Bbm
    { Süzülsün dudaklarından yıllar boyunca
    { F# Bbm
    A { Son bir nefes acın katlanınca
    { F#
    { Bana yoksun biliyorum
    { G#
    { Usul usul eriyorum
    { F# G# Bbm
    { Kararıyor gözlerim hep yorgunum
    tekrar intro
    F# Bbm
    Yığılır kalır yüreğim donuk gözlerinde
    F# Bbm
    Ter atar deniz geceler dindiğinde
    F#
    Bana yoksun biliyorum
    G#
    Usul usu eriyorum
    F# G# Bbm
    Kararıyor gözlerim hep yorgunum
    Bbm G#
    N Ne ekmek ne de su
    A
    K Sensizlik korkusu
    A F# G#
    R İstemem yeter ki sen
    A F# Bbm
    T Yanımda ol yeter
    tekrar intro
    Tekrar A

Nakarat

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 4) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Ekmeğe de zam geliyor!

Ekmeğe de zam geliyor!

2010 zamlarla birlikte geldi. Akaryakıttan sigaraya her şey zamlandı. Son kötü haber ise ekmek yüzünden oldu. 2010 yılına zamlarla giren vatandaşa bir darbe de ekmekten geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Şubat'tan sonra ekmeğe yüzde 10-15 oranında zam yapılacağını belirtti İstanbul'da UNO'nun düzenlediği 'Sağlıklı Beslenmede Ekmeğin Yeri ve Önemi' konulu...

Sayfayı Paylaş