gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uyanıver gökyüzüyle sonsuzluğa Unutuver Hatırlatırsa ellerin
    Süzülsün dudaklarından
    Yıllar boyunca
    Son bir nefes, acın katlanınca bana yoksun
    Biliyorum
    Usul usul eriyorum
    Kararıyor gözlerim hep
    Yorgunum
    Yığılır kalır
    Yüreğim
    Donuk gözlerinde
    Ter atar deniz geceler indiğinde bana yoksun biliyorum usul
    Usul eriyorum kararıyor gözlerim hep yorgunum
    Ne ekmek, ne de su
    Sensizlik korkusu
    Istemem yeter ki sen
    Yanımda ol.
    Yeter!

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Su

Deniz Seki - Su

Ağladım Yalnız lığa Su Gibi Şeffaf Gibi Kimsesiz Ve Sakin Tek Başıma Duruldum İnceden İnceden Hep Böyle Yaşanır Aşklar Sevdiysen Yalnızlık Başlar Sorgular Gibi Seni Hep Aynı Hikaye Kaybolup Gidersin İçinde İçinde Söz-Müzik: Deniz SEKİ Düzenleme: Murat YETER
  2. Deniz Arcak - Eve Ekmek Getir

Deniz Arcak - Eve Ekmek Getir

Neden kaşındım bilmiyorum Keyfimi bozdum sana vardım Sana kandım aldandım Bak sözümü tutamıyorum Ah anneciğime uysaydım Bulacaktım bir zengin Çoluk çocuk yorgan yiyor Kendini topla adam Çok şansım vardı Yazık ben seni seçtim Değerini bil sevgilim Boş verme hiç Sürecek ömür boyu Yemin ettik Aynı yastıkta yaşlanacaktık ya biz Eve ekmek getir de işe yara bari Sabrım taştı aman...
  3. deniz suyu niçin tuzludur?

deniz suyu niçin tuzludur?

deniz suyu nerelerde daha tuzlu olur deniz suyu nerelerde tuzludur daha tuzludur Yirminci yüzyılın başlarında bilim insanları bu konuyu çok basit bir şekilde açıklıyorlardı. Bu açıklamaya göre, her ne kadar nehirlerin suları tatlı ise de içlerinde bir miktar da erimiş mineral vardır. Yataklarındaki bu mineralleri ve içlerinde tuz bulunan kayaları erozyona uğratarak okyanuslara taşırlar....
  4. Ekmeğe de zam geliyor!

Ekmeğe de zam geliyor!

2010 zamlarla birlikte geldi. Akaryakıttan sigaraya her şey zamlandı. Son kötü haber ise ekmek yüzünden oldu. 2010 yılına zamlarla giren vatandaşa bir darbe de ekmekten geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Şubat'tan sonra ekmeğe yüzde 10-15 oranında zam yapılacağını belirtti İstanbul'da UNO'nun düzenlediği 'Sağlıklı Beslenmede Ekmeğin Yeri ve Önemi' konulu...
  5. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...

Sayfayı Paylaş