gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - O

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

O her şeyi kendi yanından görüp Almak istediğini alır Başka şey düşünmez
    Beni unuturdu
    Onun her anı heyecan dolu
    Beni üzdüğü zamanlar bile
    Yokluğunu hissetmek
    Beni korkuturdu
    Ben her şeyi onun için, onun
    Yanında yaparken
    O hepsine uzaktan bakardı bir yabancı gibi
    Her sözümü dinliyor gibi
    Beni kandırırken
    İçinden geçen binlerce ses bastırırdı sesimi
    O her günü yeni bir umutla
    Bekler gibi görünür
    Yarına inanmaz, beni avuturdu
    Onun her anı heyecan dolu
    Beni üzdüğü zamanlarda bile
    Yokluğunu hissetmek
    Beni korkuturdu

Teoman - O konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Overload

Teoman - Overload

You paint such a pretty picture You fuel my desire But destiny's always uncertain When fate's still in style I've travelled the road of excess I've learned to survive I picked up the devil he told me He wanted to drive... I'm watching the rain clouds come And wash over me And I fall down wasted I overload I overload Overload So precious the smallest of mercies I hold to my...
  2. Teoman - Gönülçelen

Teoman - Gönülçelen

Kırıklarını aldırdım kalbimin Zırhımı çıkarttım astım portmantoya Güzel vücutlar boş suratlar Benimse yenmiş tırnaklarım Titrek ellerim var Evet dedi ben de seni aldattım Bİr kez de değil üstelik Çünkü beni çok kanattın Çok sevdiğim bir yalandın Gönülçelen gönülçelen Aynı anda utanmadan Hem kırıcı hem kırılgan Yordun beni gönülçelen Gönülçelen gönülçelen Biraz gerçek biraz yalan Hem...
  3. Teoman - Duş

Teoman - Duş

bu aşk bizi nereye kadar savurursa o kadar acıtacak canımızı ama olsun daldır elini göğsüme al kalbimi bul damarımı, bas ilacı dindir acımı çok mutluyum şu anda ellerim vücudunda umurumda değil artık dünya son defaymış gibi kaybederken kendimi en ucuz şaraplarda son defaymış gibi kaybederken kendimi sırılsıklam vücudunda eğildim öptüm dudaklarından saç telin vücudumdan küvete aktığında...
  4. Teoman - Ayna

Teoman - Ayna

uyumadan uyandım yine aynı dünyaya kara verdim kalmaya baktım dedim ki aynaya "acelen ne?" olacaklar olacak bir gün nasılsa yaşa yaşa yaşa seni sevenler var burda yaşa yaşa yaşa sevdiklerin var burda hala
  5. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...

Sayfayı Paylaş