gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Oğul - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am Em
    Kurumuş kuyunun suyu incirin sütü çoktan çekilmiş
    Am
    Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi
    Em
    Ayrık otları dikenler bürümüş
    Am Em
    Bardaktaki su denizde kum kadar umarsızdım
    Am
    Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi
    Em
    Ayrık otları dikenler bürüdü
    C Am Dm Am
    Anne ben geldim dizlerin duruyor mu başımı koyacak
    C Am F G Am
    Anne ben geldim ben oğlun hayırsızın

Teoman - Oğul - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Bazı Yalanlar - TAB (versiyon 1)

Teoman - Bazı Yalanlar - TAB (versiyon 1)

Bazı YaLanLar (intro) E---7---7--5---5--5---5---5--3-2-3---7---7--5--5--5--5--8-7-12- B----5---5--5---5------5---5----------5---5--5--5-----5-------- G-5---5---5--5---5--5----5--5-------5--5---5--5--5--5--5------- D-------------------------------------------------------------- A--------------------------------------------------------------...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Intro E--13-12-13-12-13-12-13------13-12-13-12-13-12-13-15---| B------------------------15----------------------------| G------------------------------------------------------| D------------------------------------------------------| A------------------------------------------------------| E------------------------------------------------------|...

Sayfayı Paylaş