gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Overload

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

You paint such a pretty picture You fuel my desire But destiny's always uncertain
    When fate's still in style

I've travelled the road of excess
    I've learned to survive
    I picked up the devil he told me
    He wanted to drive...

I'm watching the rain clouds come
    And wash over me
    And I fall down wasted
    I overload
    I overload
    Overload

So precious the smallest of mercies
    I hold to my chest
    I'm finding it's taking forever
    To sing every breath
    But I know what I've said
    I know what I've done
    But I'm taking a break from reason
    Because I still want some fun

And wash over me
    I'm searching for someone, something
    To satify me
    And wash over me
    And I fall down wasted
    I overload

So satisfy everything
    And damn the dismay
    Because pleasure becomes the puppet
    Before your mistakes
    So sing, all along, sing every song
    Louder, louder now...

And wash over me
    I'm searching for someone, something
    To satify me
    And wash over me
    And I fall down wasted
    I overload
    I overload
    I overload
    I overload
    I overload

Teoman - Overload konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sürpriz.

Teoman - Sürpriz.

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben... bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninse geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen.. derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla zaten ask kötü bir şaka anlamaya calışma her güzel sey...
  2. Teoman - Gönülçelen

Teoman - Gönülçelen

Kırıklarını aldırdım kalbimin Zırhımı çıkarttım astım portmantoya Güzel vücutlar boş suratlar Benimse yenmiş tırnaklarım Titrek ellerim var Evet dedi ben de seni aldattım Bİr kez de değil üstelik Çünkü beni çok kanattın Çok sevdiğim bir yalandın Gönülçelen gönülçelen Aynı anda utanmadan Hem kırıcı hem kırılgan Yordun beni gönülçelen Gönülçelen gönülçelen Biraz gerçek biraz yalan Hem...
  3. Teoman - Duş

Teoman - Duş

bu aşk bizi nereye kadar savurursa o kadar acıtacak canımızı ama olsun daldır elini göğsüme al kalbimi bul damarımı, bas ilacı dindir acımı çok mutluyum şu anda ellerim vücudunda umurumda değil artık dünya son defaymış gibi kaybederken kendimi en ucuz şaraplarda son defaymış gibi kaybederken kendimi sırılsıklam vücudunda eğildim öptüm dudaklarından saç telin vücudumdan küvete aktığında...
  4. Teoman - Ayna

Teoman - Ayna

uyumadan uyandım yine aynı dünyaya kara verdim kalmaya baktım dedim ki aynaya "acelen ne?" olacaklar olacak bir gün nasılsa yaşa yaşa yaşa seni sevenler var burda yaşa yaşa yaşa sevdiklerin var burda hala
  5. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...

Sayfayı Paylaş