gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman "oyunculuk yaptım rezil oldum" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

teoman, filmi, tiyatro oyuncusu olamam diyen ünlünün şok açıklamaları burda arkadaşlar.

Ünlü Rock'çı Teoman "oyunculuk yaptım rezil oldum" dedi ve bakın daha neler dedi Melek'ler:)

Önceki akşam “Vahşi Batı” adlı tiyatro oyununu izlemeye giden Teoman, “Tiyatro yapmayı düşündünüz mü?” diye sorulması üzerine bir itirafta bulundu:

“Oyunculuk çok zor bir şey. Sinemada palavrasına yaptım, rezil oldum. Tiyatro asla yapamayacağım bir şey.”

Teoman "oyunculuk yaptım rezil oldum" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Teoman - ...Dedi Annem

Teoman - ...Dedi Annem

yaralı dizlerim koşamam ki kapalı yollarında akamam ki unutkan nehrinin yolunu sormadan bulamam ki karlı dağlarında doğamam ki saklı kentinin "çok üzülme çok susma çok darılma çok ağlama çok da kitap okuma" dedi annem "çok terleme çok yorulma girdaplarında boğulma yalnızlığına çok da alışma" güneşim olmadan göremem ki ay tutulurken uyuyamam ki karanlık olsa da ben herkesi...
  3. Teoman - Dedi annem

Teoman - Dedi annem

D Bm Yaralı dizlerim koşamam ki D Bm Kapalı yollarımda akamam ki F#m G Unutkan nehrimin D Bm Yolumu sormadan bulamam ki D Bm Karlı dağlarım da doğamam ki F#m G Saklı kentimin D Bm Çok üzülme çok susma D Bm Çok darılma çok ağlama G A D Çok da kitap okuma dedi annem D Bm Çok terleme çok yorulma D Bm Girdaplarında boğulma G A D Yalnızlığına çok da alışma
  4. Teoman - Dedi Annem - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Dedi Annem - AKOR (versiyon 1)

teoman dedi annem akor D Bm Yaralı dizlerim koşamam ki D Bm Kapalı yollarımda akamam ki F#m G Unutkan nehrimin D Bm Yolumu sormadan bulamam ki D Bm Karlı dağlarım da doğamam ki F#m G Saklı kentimin D Bm Çok üzülme çok susma D Bm Çok darılma çok ağlama G A D Çok da kitap...
  5. Teoman - Dedi Annem - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Dedi Annem - AKOR (versiyon 2)

D Bm Yaralı dizlerim koşamam ki D Bm Kapalı yollarımda akamam ki F#m G Unutkan nehrimin D Bm Yolumu sormadan bulamam ki D Bm Karlı dağlarım da doğamam ki F#m G Saklı kentimin D Bm Çok üzülme çok susma D Bm Çok darılma çok ağlama G A D Çok da kitap okuma dedi annem D...

Sayfayı Paylaş