gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Papatya - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

teoman papatya akor papatya akor teoman notaları tab Am G
    Bizi tanıyan herkes bilir senle ben eskiden beri
    F E
    Hiç derdimiz olmadan büyümüştük yan yana
    Am G
    Hani çok sevdiğin o filmi gördükten sonra
    F E
    Kısacık kestirip saçlarını içtin ilk sigaranı

A D
    O papatya yüzümün haline bak
    A
    Seninle kim kalacak
    E F E A
    Işıklar kapanınca benden çok uzakta

Am G
    Zamanmı değişti yoksa ben mi geride kaldı o günler
    F E
    Aklım belli karışmış yüzümde gölgeler
    Am G
    Senin için saklayıp sana getirip anlattığım herşey
    F E
    Artık çok boş geliyor yalan tüm kelimeler

NAKARAT

Am G
    Şimdi o günlere dönüp seni düşündüğüm anlarda
    F E
    Hala üstümde kokun sesin kulaklarımda

NAKARAT

Teoman - Papatya - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  2. Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

söz müzik teoman 2 teoman söz müzik 2 Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm ALBÜMDE BİR ARAYA GELDİĞİNİZ İSİMLER İLE ORTAK BİR KONSERDE YER ALMAK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ PEKİ ? O söylediğiniz harika bir şey olurdu gerçekten de. Ben çok isterdim böyle bir şeyi. Ama herkesin o kadar çok projesi var ki üzerinde çalıştığı.. Ne kadar isteseniz de kendimden biliyorum, çok isteyip...
  3. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  4. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş