gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Paramparça - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

paramparça akor Em
    Saatim yok tam olarak bilemem
    Am
    Biraz bira biraz sarap önceydi
    Em
    Nasil oluyor vakit bir türlü geçmezken
    B Em
    Yillar hayatlar geçiyor
    Em
    Kayip bir bavul gibiyim hava alaninda
    Am
    Ya da bos bir yüzme havuzu son baharda
    Em
    Çok mu ayip hala mutluluk istemek?
    B Em
    Neyse zaten hiç halim yok
    Am
    Bugün benim dogum günüm (nac.)
    Em
    Hem sarhosum hem yastayim
    B
    Bir bar taburesi üstünde
    Em
    Babamin öldügü yastayim
    Am
    Bugün benim dogum günüm
    Em
    Kelimeler büyüyor agzimda
    B Em
    Bildigim tüm hayatlar
    Em B Em
    Paramparça ooooo paramparça
    Em
    Takatim yok yine de telefona sarildim
    Am
    Son bir özür için tüm sevdigim kadinlardan
    Em
    Aradim mesajlar cikti kapattim
    B Em
    Telesekretere konusamayanlardanim

TEKRAR (nac.)

Teoman - Paramparça - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  2. Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

söz müzik teoman 2 teoman söz müzik 2 Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm ALBÜMDE BİR ARAYA GELDİĞİNİZ İSİMLER İLE ORTAK BİR KONSERDE YER ALMAK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ PEKİ ? O söylediğiniz harika bir şey olurdu gerçekten de. Ben çok isterdim böyle bir şeyi. Ama herkesin o kadar çok projesi var ki üzerinde çalıştığı.. Ne kadar isteseniz de kendimden biliyorum, çok isteyip...
  3. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  4. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  5. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...

Sayfayı Paylaş