gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

renkli rüyalar oteli akor
    Cm
    Arabayı sen kullan demiştim , içkiliyim
    G
    "Boşver yutalım şeritleri , bas gaza" dedin
    Cm
    Bu otel güzel , adını sevdim
    G (G#)
    Orda öyle yerlerime dokun , dokunmadığı kimsenin

Fm
    Sarhoş olsak ya , kimiz unutsak ya
    G Cm
    Bulut olup iç içe bardaktan boşansak ya
    Fm
    Sarhoş olsak ya , tek vücut olsak ya
    G Cm
    Yüksek doz aşk alıp burda mutlu ölsek ya

Cm
    Yıllar önceydi çok da güzeldi
    G#
    Şimdi düşününce
    Cm
    Benimsin demiştim ben de senin
    G#
    Renkli rüyalar otelinde

Cm
    Kapıları çalmıştım cevapsız savrulmaya
    G
    Hiç atmayan kalpleriyle insanlara
    Cm
    Ama sen farklısın dedim , dedin ki sense
    G (G#)
    "Dikkat et sadığımdır sadece kendime !"

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)

Intro E--13-12-13-12-13-12-13------13-12-13-12-13-12-13-15---| B------------------------15----------------------------| G------------------------------------------------------| D------------------------------------------------------| A------------------------------------------------------| E------------------------------------------------------|...

Sayfayı Paylaş