gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 5)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Dm
    arabayı sen kullan demiştim içkiliyim.
    Bb Gm
    boşver yutalım şeritleri bas gaza dedim
    Bb Gm
    bu otel güzel adını sevdim.
    A
    orda öyle yerlerime dokun, dokunmadığı kimsenin

Dm
    sarhos olsak ya ikimiz unutsak ya
    C Gm
    Bulut olup içiçe bardaktan boşalsak ya
    Dm
    sarhos olsak ya tek vucut olsak ya
    C Gm Dm
    yüksek doz aşk alıp burda mutlu ölsek ya

Gm Bb Dm
    yıllar önceydi çokta güzeldi şimdi düşününce
    Gm Bb
    benimsin demiştim bende senin
    Dm
    renkli rüyalar otelinde
    Gm Bb Dm
    yıllar önceydi çokta güzeldi şimdi düşününce
    Gm Bb
    benimsin demiştim bende senin
    Dm
    renkli rüyalar otelinde

Dm
    kapıları çalmıştım cevapsız savrulmaya
    Bb Gm
    hiç atmayan kalpleriyle insanlara
    Bb Gm
    ama sen farklısın dedim dedimki sense
    A
    dikkat et sadığımdır sadece kendime

Dm
    sarhos olsak ya kimiz unutsak ya
    C Gm
    bulut olup içiçe bardaktan boşalsak ya
    Dm
    sarhos olsak ya tek vucut olsak ya
    C Gm Dm
    yüksek doz aşk alıp burda mutlu ölsek ya

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 5) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyhan Otel / 5 yıldızlı - Adana

Seyhan Otel / 5 yıldızlı - Adana

TV, Klima, Müzik, Telefon, Minibar, Özel banyo, Uydu/Kablo TV, Merkezi ısıtma, Saç kurutma makinesi, Sigara içilmeyen oda, Direkt aramalı telefon Oda Bilgileri : 140 Oda, 20 Suit, 20 Apart Fasiliteler : Sauna, Disco, Jakuzi, Otopark, Jeneratör, Gece klübü, Türk hamamı, Fitness merkezi Rekreasyon : Yüzme havuzu Restaurant : 1 Restaurant. Kapalı kapasite: 200 Cafe/Bar : Bar (3), Lobi...
  2. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş