gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

arabayı sen kullan demiştim içkiliyim. 'boşver yutalım şeritleri bas gaza' dedin
    bu otel güzel adını sevdim,
    orda öyle yerlerime dokun,
    dokunmadığı kimsenin

sarhoş olsak ya,
    kimiz unutsak ya,bulut olup iç içe
    bardaktan boşalsak ya sarhoş olsak ya
    tek vücut olsak ya
    yüksek doz aşk alıp burda mutlu ölsek ya
    yıllar önceydi,
    çok da güzeldi şimdi düşününce
    benimsin demiştim
    ben de senin
    renkli rüyalar otelinde

kapıları çalmıştım
    cevapsız savrulmaya
    hiç atmayan kalpleriyle insanlara
    ama sen farklısın
    dedim,dedin ki sense
    'dikkat et sadığımdır sadece
    KENDİME!'

2x
    sarhoş olsak ya
    kimiz unutsak ya
    bulut olup iç içe bardaktan boşalsak ya
    sarhoş olsak ya
    tek vücut olsak ya yüksek doz aşk alıp
    burda mutlu ölsek ya
    yıllar önceydi çok da güzeldi şimdi düşününce benimsin demiştim bende senin renkli rüyalar otelinde

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel

Otel

Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  2. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  3. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  4. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş