gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Resimdeki Gözyaşları

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir gün belki hayattan, geçmişteki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime. Benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi Cevap veremez ama, ağlar yalnızlığına ve işte arta kalan bir küçük resim şimdi.
    Koyupta bir başıma bırakıp gittin sen beni
    Sen yalnız değilsin
    Biliyorum nerdesin
    Bu çok üzerdi beni
    Yaşasaydımda görseydim

Teoman - Resimdeki Gözyaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözyaşı!!!!

gözyaşı!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  3. GözyaşLarım...

GözyaşLarım...

Hep hıçkıra hıçkıra aqLamak istemişimdir çocukLar qibi ayakLarımı bütün qücümLe yere vurup avazım çıktıqı kadar baqırmak istemişimdir qözyaşLarımın yanakLarımdan süzüLüp DudakLarıma Aktıqı zaman O tuzLu suyu daima dilimle yalamak istemişimdir Ama Hayır ! Tam tersi olmuştur hep bir köşede sessizce aqlamış qözyaşlarımı içime akıtmışımdır Ve Ben... Hala o içimdeki qözyaşların derin...
  4. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  5. Teoman - Bir Damla Gözyaşı - TAB (versiyon 1)

Teoman - Bir Damla Gözyaşı - TAB (versiyon 1)

e-2-1h2-2-4----2-1h2-2-4----1---1-------2---9-7-6-7- B----------------------------2---2------------------ G-----------------------------2---2----------------- D--------------------------------------------------- A--------------------------------------------------- E--------------------------------------------------- Ana riff... e-13-14-13-14-13---14-16-14-16-14---13-14-13-14-13--10-11-10...

Sayfayı Paylaş