gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Saat 03:00 (Saat Üç)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saat 03:00 olmuş,resimler buruşmuş, Karlar erirken saçlarımda. Sen hep güzelsin,
    Benimse içtiğim her bir damla yaralarıma vurmuş.

Koşma yorulduysan,anaforda boğulduysan
    Sen de korkuyorsan yalnızlıktan
    Bilme istemiyorsan,bir an bile gülmiyorsan
    Sen de sıkıldıysan yalanlarımızdan

Saat 03:00 olmuş,soğuktan deniz donmuş,
    Balıklar kıyılara vurmuş.
    Küçük bir kar tanesi,onca yolu uçmuç,
    Sonunda tam dilimin ucuna konmuş

Teoman - Saat 03:00 (Saat Üç) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  2. Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

A D her şey değişirken E A yalnız biz aynı kaldık F#m Bm küçücük üç beş kişi E A geçmişle oyalandık A D yollar bitmez gibiyken E A düşlere ulaşılmaz F#m Bm konuşmadan kaybetmeden E A yaşanmadan anlanmaz F#m Bm uzak herşey çok uzak C#m Bm tek sesin yakın bana F#m Bm yok her...
  3. Gripin - M.S. 05 03 2010

Gripin - M.S. 05 03 2010

Başarılı ve sevilen gruplardan biri olan Gripin yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu grubun yeni albümündeki parçaları sizler için veriyorum Sen Gidiyorsun Koca Çınar Durma Yağmur Durma Sal Sensizliğini Üstüme Beş Gidenin Dostu Olmaz Akşamlar Müsait Bir Yer Gözyaşlarım Değil Onlar Yolcu Yolunda Gerek sanırım albümün en sevilen parçası"Durma yağmur durma"aldığım duyumlar ve...
  4. 09:00-20:00 Ramazan Sohbetleri

09:00-20:00 Ramazan Sohbetleri

Kızlar Ramazan boyunca bu saatlerde buradayız Bizde burada derdimizi yemekler herhangi konuları paylaşabiliriz Hayırlı olsun topiğimiz :D:D :gathering:
  5. 63 00  format

63 00 format

telefona format atamadım lutfen yardımcıı olunnnn

Sayfayı Paylaş