gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda
    Her gün arar o sevgiyi
    Mışıl mışıl, uykusunda

Sanma seni hatırlarım
    Önce, sonra, görmediğinde
    Sanma sana çok kızarım
    Zaten odam hep dar geliyor bana
    Sen benim olmasan da...

Yazı bitiren o ellerin
    Seni sevenlerin koynunda
    gördüm acılı resmini
    Bana gülümsedi
    Sonunda

Sanma seni hatırlarım
    Önce, sonra, görmediğimde
    Sanma sana çok kızarım
    Zaten odam hep dar geliyor bana
    Sen benim olmasan da...

Ya siz beni sevenler,
    Unuttunuz sonunda
    Bu "oteller kenti" nin
    Diğer yakasında

Zaten odam hep dar geliyor bana...

Teoman - Sen Benim Olmasan da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  2. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  3. bunlar da benden(:

bunlar da benden(:

AvatarLar - - - - - - - - TakimLar * * * *
  4. olmasan!

olmasan!

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya; ..fakat giyen olmasa! * Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda; ..fakat içen olmasa! Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş; ..fakat biçen olmasa! Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar...
  5. olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları lazım acil hemde lütfen benimle olmasan da yanımda notalarını paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş