gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sevgi anlaşmak değildir akor sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir notaları teoman akor nedensizde sevilir sevdim seni bir kere notaları
    Am
    Sevdim seni bir kere baskasini sevemem
    Dm
    Deli diyorlar bana desinler degisemem
    Am E Am
    Desinler degisemem desinler degisemem

Am Dm )
    Daha yolun basindasin degisirsin diyorlar )
    G E ) 2
    Oysa sana çikiyor bildigim bütün yollar )

Am G )
    Sevgi anlasmak degildir nedensiz de sevilir )
    F E Am ) 2
    Bazen küçük bir an için ömür bile verilir )

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...

Sayfayı Paylaş