Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

sevgi anlaşmak değildir akor teoman sevgi anlaşmak değildir teoman akor nedensizde sevilir tab

Cm G
    Sevdim seni bir kere baskasini sevemem
    Bb F
    Deli diyorlar bana desinler degisemem
    Cm G C7 G
    Desinler degisemem desinler degisemem

Cm F ) Daha yolun basindasin degisirsin diyorlar )
    Bb G ) 2
    Oysa sana çikiyor bildigim bütün yollar )

Cm Bb )
    Sevgi anlasmak degildir nedensiz de sevilir )
    G# G Cm ) 2
    Bazen küçük bir an için ömür bile verilir )

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teoman - O - AKOR (versiyon 1)

(Capo 1. Perde) G Bm Em O her seyi kendi yanindan görüp G Em Almak istedigini alir D Baska sey düsünmez G Beni unuturdu G Bm Em Onun her ani heyecan dolu G Em Beni üzdügü anlarda bile D Yoklugunu hissetmek G Beni korkuturdu Em Ben her seyi onun için onun Am yaninda...
  2. Teoman - O Yaz - AKOR (versiyon 1)

o yaz akor E B E Nasılda geçmişti bütün bir yaz E A E Başımda kavak yelleri esen o yaş {G#m C#m A A {Sense hanımeli kadar beyaz 2 {E B E {Çalmıştınız kalbimi bilmeden biraz E B E Na Nanın... E A E Nasıl da koşuşurduk bahçelerde E...
  3. Teoman - O Yaz - AKOR (versiyon 2)

o yaz akor teoman o yaz akor teoman mektup sende tab C Em6 F C Nasıl da geçmişti bütün bir yaz C Em6 F C Başımda kavak yelleri esen o yaş C Em6 F C Sense hanımeli kadar beyaz C Em6 F C Çalmıştınız kalbimi bilmeden biraz C / G Nanan... C Em...
  4. Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1)

sevgi anlaşmak değildir akor sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir notaları teoman akor nedensizde sevilir sevdim seni bir kere notaları Am Sevdim seni bir kere baskasini sevemem Dm Deli diyorlar bana desinler degisemem Am E Am Desinler degisemem desinler degisemem Am Dm ) Daha...
  5. Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 3)

Orjinal ton için gitarın tellerini bir ton kalınlaştırın. Eb Ab Db Gb Bb Eb Dm ) Sevdim Seni Bir Kere ) ) Baskasini sevemem ) ) Deli diyorlar bana ) Gm ) 2 Kez Desinler degisemem ) Bb ) Desinler degisemem )...
  6. Teoman - Duş - AKOR (versiyon 1)

teoman duş tab teoman duş akor akor Em Am bu aşk bizi nereye kadar savurursa Em Am o kadar acıtacak canımızı ama olsun Em Am daldır elini göğsüme al kalbimi Em Am bul damarımı, bas ilacı dindir acımı C çok mutluyum şu anda Em ellerim vücudunda {A} C B7 umurumda değil...
  7. Teoman - Gönülçelen - AKOR (versiyon 2)

teoman gönülçelen akor gönülcelen akor gönülçelen tab akorları teoman kırıklarını aldırdım kalbimin am dm kırıklarını aldırdım kalbimin zırhımı G AM çıkarttım astım portmantoya DM güzel vücutlar boş suratlar G AM benimse yenmiş tırnaklarım titrek...
  8. Teoman - Saat Üç - AKOR (versiyon 2)

teoman saat 3 akor saat 3 akor teoman tab tab Am Saat üç olmuş resimler G Am Buruşmuş karlar erirken saçlarımda Am Sen hep güzelsin benimse G Am İçtiğim her bir damla yaralarıma vurmuş C G Koşma yorulduysan Am G Anaforda boğulduysan Am G C G Sende korkuyorsan yalnızlıktan C G...
  9. Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman

Am Bu çığlık çığlığa dalgalar G ve hüzünlü güzel martılar Am Rüzgara çarpıp çarpıp G gelip doluyorlar kalbime Am Yalnızım uçurum kıyısında G Hayat ve ölüm arasında Am Tüm hayatım akıp geçiyor G Ayaklarımın altında E (E7) Daha kaç vücut gerekli Am Benim seni unutmama Am E ) Senden önce senden sonra ) Dm Am )...
  10. Teoman - Sevdim Seni - AKOR

Am Sevdim seni bir kere baskasini sevemem Dm Deli diyorlar bana desinler degisemem Am E Am Desinler degisemem desinler degisemem Am Dm ) Daha yolun basindasin degisirsin diyorlar ) G E ) 2 Oysa sana çikiyor bildigim bütün yollar ) Am...

Sayfayı Paylaş