gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 3)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Orjinal ton için gitarın tellerini bir ton kalınlaştırın.

Eb Ab Db Gb Bb Eb

Dm )
    Sevdim Seni Bir Kere )
    )
    Baskasini sevemem )
    )
    Deli diyorlar bana )
    Gm ) 2 Kez
    Desinler degisemem )
    Bb )
    Desinler degisemem )
    A7 Dm )
    Desinler değişemem )
    Dm
    Daha yolun başındasın
    Gm C
    Değişirsin diyorlar
    A7
    Oysa sana çıkıyor
    Bildiğim bütün yollar
    Dm )
    Sevgi anlaşmak değildir )
    Am )
    Nedensi de sevilir )
    Gm ) 2 Kez
    Bazen küçük bir an için )
    A7 Dm )
    Ömür bile verilir

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 3) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor Ayaklarımın altında Daha kaç vücut gerekli Benim seni unutmama Senden önce senden sonra(x2) Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında...
  2. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş