gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Sevdim Seni Bir Kere

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevdim seni bir kere Başkasını sevemem Deli diyorlar bana
    Desinler değişemem
    Desinler değişemem

Daha yolun başındasın
    Değişirsin diyorlar
    Oysa sana çıkıyor
    Bildiğim bütün yollar

Sevgi anlaşmak değildir
    Nedensiz de sevilir
    Bazen küçük bir an için
    Ömür bile verilir

Teoman - Sevdim Seni Bir Kere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1829 kere seni seviyorum

1829 kere seni seviyorum

Bu kadar yürekten çağırma beni, bir gece ansızın gelebilirim... Ve sen çağırdığına pişman olabilirsin! -Sen geç bakalım dalganı... -Dalga geçmiyorum ben... - Bende... 1827. kez söylüyorum, SENİ SEVİYORUM!... - Yapma! Allah aşkına... Aşk sence sevmek midir sadece?.. Aşkın anlamı severken, sevilmektir de aynı zamanda. Tek taraflı aşk, platonik olmaktan öte gidemez ve her platonik aşkın...
  2. Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor Ayaklarımın altında Daha kaç vücut gerekli Benim seni unutmama Senden önce senden sonra(x2) Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında...
  3. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  4. Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman

Am Bu çığlık çığlığa dalgalar G ve hüzünlü güzel martılar Am Rüzgara çarpıp çarpıp G gelip doluyorlar kalbime Am Yalnızım uçurum kıyısında G Hayat ve ölüm arasında Am Tüm hayatım akıp geçiyor G Ayaklarımın altında E (E7) Daha kaç vücut gerekli Am Benim seni unutmama Am E ) Senden önce senden sonra ) Dm Am )...
  5. Hepsinden günde bir kere!

Hepsinden günde bir kere!

yulaf yulaf tanesi yabanmersini resmi Bu besinler kanserden egzemaya kadar bir çok hastalığı önlüyor, hastalığın riskini azaltıyor İngiltere'nin ünlü gazetelerinden Daily Mail'de çıkan bir haberde birçok hastalığı önleyen besinlerin bir listesi açıklandı. Uzmanlar, 50 yaş üzerindeki herkesin özellikle kalp krizi ve kalp hastalıklarına karşı günde bir tane aspirin alması gerektiğine dikkat...

Sayfayı Paylaş