gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab
    Giriş: E-Esus4
    Am
    Düşen bir yaprak görürsen
    G F E Esus4 E
    Beni hatırla demiştin
    Dm
    Biliyorsun seni ben
    G E-Esus4
    Sonbaharda sevmiştim

Dm
    Her sonbahar gelişinde
    G C
    Düşen sarı yapraklarda
    F Am-G-F
    Kuru dallar arasında
    F E-Eusu4
    Sen gelirsin aklıma

Am
    Rüzgarla düşen yapraklar
    G F E Esus4 E
    Daima senin hayalin
    Dm
    Yine bir sonbaharda
    G E-Esus4
    Döneceksin sen bana

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Teoman - Rüzgar Gülü

Teoman - Rüzgar Gülü

Kır evinin verandasında bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan yada hala düşüyorsan Bir yaz günü Bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü Rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın...
  3. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1)

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1)

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...
  4. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...
  5. Mevsim rüzgarları / teoman

Mevsim rüzgarları / teoman

mevsim rüzgarları notaları teoman mevsim rüzgarları notaları nota tab Am Dm Mevsim rüzgarları nezaman eserse Am G O zaman hatırlarım çocukluk rüyalarım Am Şeytan uçurtmalarım ===1 mezur Am Am Dm Öper beni annem yanaklarımdan Am G Güzel bir rüyada sanki sevdiklerim Am Hayattalarken hala === 1 mezur Am Dm Am Akşama doğru azalırsa yağmur ) Dm Am ) Kız kulesi ve adalar ) Dm Am ) nakarat Ah...

Sayfayı Paylaş