gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Sonbahar Rüzgarları

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim

biliyorsun seni ben

sonbaharda sevmiştim

her sonbahar gelişinde

düşen sarı yapraklarla

kuru dallar arasında

sen gelirsin aklıma

rüzgarlı düşen yapraklar

daima senin hayalin

yine bir sonbaharda

geleceksin sen bana

her son bahar gelişinde

düşen sarı yapraklarla

kuru dallar arasında

sen gelirsin aklıma

Teoman - Sonbahar Rüzgarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Rüzgar Gülü

Teoman - Rüzgar Gülü

Kır evinin verandasında bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan yada hala düşüyorsan Bir yaz günü Bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü Rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın...
  2. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1)

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1)

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...
  3. Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2)

rüzgar gülü tab rüzgar gülü akor teoman akor notaları teoman notaları Kapo 5 Am F Kır evinin verandasında F C Bir rüzgar gülüne rastladım C E İnsanmışçasına E Am Konuşmaya başladım Am F Dedim benim kadar yalnızsan F C Tek gecelik bir aşksan C E Omuzlarına abanan E...
  4. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...
  5. Mevsim rüzgarları / teoman

Mevsim rüzgarları / teoman

mevsim rüzgarları notaları teoman mevsim rüzgarları notaları nota tab Am Dm Mevsim rüzgarları nezaman eserse Am G O zaman hatırlarım çocukluk rüyalarım Am Şeytan uçurtmalarım ===1 mezur Am Am Dm Öper beni annem yanaklarımdan Am G Güzel bir rüyada sanki sevdiklerim Am Hayattalarken hala === 1 mezur Am Dm Am Akşama doğru azalırsa yağmur ) Dm Am ) Kız kulesi ve adalar ) Dm Am ) nakarat Ah...

Sayfayı Paylaş