gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

A D her şey değişirken
    E A
    yalnız biz aynı kaldık
    F#m Bm
    küçücük üç beş kişi
    E A
    geçmişle oyalandık

A D
    yollar bitmez gibiyken
    E A
    düşlere ulaşılmaz
    F#m Bm
    konuşmadan kaybetmeden
    E A
    yaşanmadan anlanmaz

F#m Bm
    uzak herşey çok uzak
    C#m Bm
    tek sesin yakın bana
    F#m Bm
    yok her şey bitmemiş
    E A
    seni bana hatırlatan

A D
    taksinin camında
    E A
    vuran rüzgarla ayrıldım
    F#m Bm
    yorgun uykusuz
    E A
    anıları aradım

A D
    yoruyorsa artık sen
    E A
    eskinin eğlencesi
    F#m Bm
    değişen sen misin
    E A
    sen misin

( F#m Bm
    ( uzak herşey çok uzak
    ( C#m Bm
    ( tek sesin yakın bana
    2x ( F#m Bm
    ( yok her şey bitmemiş
    ( E A
    ( seni bana hatırlatan

Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeŞ Anne, BeŞ Şİzofren...

BeŞ Anne, BeŞ Şİzofren...

BEŞ ANNE, BEŞ ŞİZOFREN... Şizofrenlerden korkuyor, onları ‘deli’ zannediyoruz. Oysa kimse ‘şizofren’ olarak doğmuyor. Bir şizofrenle yaşamanın ne anlama geldiğini, çektikleri sıkıntıları cefakâr anneler anlatıyor. Gözyaşlarınıza hâkim olun! ---------------------------------------------------- Bir anneler günü daha geçmişti. Lakin, fedakârlık abidesi olan analar için söylenen sevecen...
  2. Beş

Beş

Rüyada beş rakamı, kısa süre içinde olacak şeyleri haber verir. Görülen şey beş vakitte gerçekleşir.
  3. Beş Element

Beş Element

5 tane element elementim ne Çinlilere göre dünyadaki her şey beş elementin bir parçasıdır: ateş, toprak, ahşap, su ya da metal. Bu elementler yaptığımız her şeyi etkiler. Ch'i enerjisinin kendisini gösterdiği beş farklı yol vardır. Burçlarımızda beş element de bulunur. Her elementin miktarı bizim kişiliğimizi ve yaşamdaki başarımızı belirler. Burçlarımızdaki beş elementi dengeleyerek,...
  4. Beş bin kişi resmen dinliyor

Beş bin kişi resmen dinliyor

Telekomünikasyon İletişim Başkanı Fethi Şimşek ile İnternet Daire Başkanı Osman Nihat Şen, yasal ve yasal olmayan dinlemeler hakkında Hürriyet’e çarpıcı açıklamalar yaptılar. "Bizim dışımızdaki tüm dinlemeler yasadışıdır. Dinleme yapan görevli sayısı 5 bin" diyen Şimşek ile Şen, şu sorulara açıklık getirdiler: Ergenekon sanıklarının konuşmaları sızdırılırsa ne olur? Devletin...
  5. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...

Sayfayı Paylaş