gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

uykusuz her gece akor uykusuz her gece nota teoman tab teoman akor tabs Em
    Tam ona sarılırken gördüm pencereden
    Am
    Gülünecek ne vardı gülüyordun ya öperken
    Em
    Bu gece seninle olalım canım derken
    B Em
    Sildim seni o anda kalbimden
    Em
    Neydi kopan içimden yıllar zincirinden
    Am
    Öldüm sanki yaşarken kaçtım hemen o sahneden
    Em
    Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde
    B
    Azalır acılar da belki gitgide
    Am Em
    Uykusuz her gece bu soğuk kahvede
    Am D G Em
    Sabahlarım bazen günlerce rüyalarıma gelme diye
    Am Em
    Uykusuz her gece yorgun ölesiye
    B Em
    Unuturmuyum seni yorulsam her gece
    Em
    Masada boş bardaklar kirlenmiş tabaklar
    Am
    Çoğalıyor önümde bitmesin sabaha kadar
    Em
    Yakmıyor elimi artık bu kaynar sular
    B
    Yoruldukça kaybolur acılar

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  2. gece kuşu teoman

gece kuşu teoman

P { margin: 0px; } Gece hayatının görünen yüzünü kameralar gösterir ama bir de buz dağının görünmeyen yüzü vardır… Barların içine giremeyen kameralar orada gözlerden uzak eğlence dünyasını görüntüleyemez… Ve gizli dünyada neler yaşanır neler… İşte böyle bir dedikodu çalındı kulağımıza… Üç yıl veya dört yıl öncesinden bir dedikodu bu… Başrolünde Teoman var… Gece hayatının...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş