gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

uykusuz her gece akor Am
    Tam ona sarılırken gördüm penceremden
    Am Dm
    Gülünecek ne vardı gülüyordun ya öperken
    Dm Am
    Bu gece seninle olalım canım derken
    E Am
    Sildim seni o anda kalbimden
    Am
    Neydi kopan içimden
    Am
    Yıllar zincirinden
    Am
    Öldüm sanki yaşarken
    Am Dm
    Kaçtım hemen o sahneden
    Dm Am
    Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde
    E Am
    Azalır acılar da belki gitgide
    Dm Am
    Uykusuz her gece bu soğuk kahvede
    Dm
    Sabahlarım bazen günlerce
    C E
    Rüyalarıma gelme diye
    Dm Am
    Uykusuz her gece yorgun ölesiye
    E Am
    Unuturmuyum seni yorulsam her gece
    Am
    Masada boş bardaklar
    Am
    Kirlenmiş tabaklar
    Am Dm
    Çoğalıyor önümde bitmesin sabaha kadar
    Dm Am
    Yakmıyor elimi artık bu kaynar sular
    E Am
    Yoruldukça kaybolur acılar

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her tarafımı acıtıyor gece

Her tarafımı acıtıyor gece

Her tarafımı acıtıyor gece, İmkansızlıkları düşlüyorum belki de kimbilir, Umutlarım sokak ortasında delice koşan bir çocuğun vurulup ölmesiydi artık. Uykum uzaklaşıyor bedenimden, Gözlerimin su yolları taştı, Göz yaşlarımla söndürüyorum yokluğunun ateşini, Ellerini tutmak aşk hırsızlığına giriyor, Yasak ama; sarıl bana, Buna gerçekten ihtiyacım var. Tüm yollar sana çıkıyor,...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Her Gece

Mustafa Yıldızdoğan - Her Gece

Doğmaz şu güneş doğmaz, doğup ta sabah olmaz x 2 Bende ki bu feryadı kimseler duymaz x 2 [Nakarat] x 2 Her gece artık yeter Her gece dünden beter Her gece seni düşünmek Her gece hasretin tüter Gece çökünce gece, gece olur işkence x 2 Gözlerimde gözlerin, yüreğimde kelepçe x 2 [Nakarat] x 2 __________________
  3. Mirkelam - Her Gece

Mirkelam - Her Gece

Öyle günler olduki senle ) Konuşmasam olmaz ki ) Resimleri bir yana atmak hiç olmaz ki ) 2 Seni unutturmaz ki ) [Nakarat] Bu yüzden her gece ben Her gece üzülmüşüm Bu yüzden her gece bu Aşkın diline düşmüşüm Söyle sevgili hadi söyle ) Hiç mi mutlu olmadık ) Martıları sayarken hiç mi hayal kurmadın ) 2 Resimlere bakarken ) [Nakarat] x 6 __________________
  4. gece kuşu teoman

gece kuşu teoman

P { margin: 0px; } Gece hayatının görünen yüzünü kameralar gösterir ama bir de buz dağının görünmeyen yüzü vardır… Barların içine giremeyen kameralar orada gözlerden uzak eğlence dünyasını görüntüleyemez… Ve gizli dünyada neler yaşanır neler… İşte böyle bir dedikodu çalındı kulağımıza… Üç yıl veya dört yıl öncesinden bir dedikodu bu… Başrolünde Teoman var… Gece hayatının...
  5. Her gece sen

Her gece sen

Her gece sen girersin rüyalarıma Her gece sen... Paramparça olur uykularım.Karanlığın en koyulaştığı yerde kapının çalındığını duyarım.Açınca soğuk bir rüzgar çarpar yüzüme.Sen yoksun...Kilitlenir dudaklarım gözlerim karanlıklarda boşuna arar seni.Sen yoksun..Yalnızlığımı kadehlere doldurup tek başıma içmeliyim bu gece.Kırmalıyım kitapları evleri ateşe vermeliyim. Sen yoksun... Zaman gitgide...

Sayfayı Paylaş