gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Vur Sen Beni - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bbm F# göz yaşıysa sevdiklerin Ab C#
    ben en çirkini en fakiri
    Bbm F#
    yanmıyorsa yorgun lambam
    Ab C#
    ısıtmazsa karton evim

A - B - c#m
    aaaa...

Bbm F#
    hiç tutmam ben sözlerimi
    Ab C#
    derindir uykum uyanmadım
    Bbm F#
    on gün oldu ben öleli
    Ab C#
    bir öyküydüm anlatıldım

A - B - C#m A - B - A - B - A - B
    aaaaaaa...

C#m B
    vur sen beni yerden yere
    A B
    damganı savur ellerimize
    C#m B
    bir kavga ki ürkütürse
    A B
    kanatırsa öldürürse

A Bbm - A - Bbm - A - Bbm - A - B - C#
    kanatırsa Seni gizlice

Teoman - Vur Sen Beni - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sen Benim Olmasan da

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda Her gün arar o sevgiyi Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğinde Sanma sana çok kızarım Zaten odam hep dar geliyor bana Sen benim olmasan da... Yazı bitiren o ellerin Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini Bana gülümsedi Sonunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğimde Sanma sana çok kızarım Zaten...
  2. Sen benim için vazgeçilmezsin

Sen benim için vazgeçilmezsin

sen benim icin vazgecilmezsin sen vazgecilmezsin vazgeçilmezsin benim için vazgeçilmezsin dinle Bu kadar çok sevebilir misin.? Hava gibi..? Su gibi? Yaşamak gibi sevebilir misin..? Ben var ya .ben… Sabah gözlerini açınca yaşıyor muyum diye Düşünmeden önce seni ne kadar özledi mi düşünüyorum.. Saplantı yüreğimin ortasında kocaman bir arzu. Aşkın ise volkan misali patlıyor içimde.....
  3. sen benim hiçbir şeyimsin

sen benim hiçbir şeyimsin

Yaşamak için mecbur olduğumu bildiğim ama bana çektirdiği acı yüzünden solumak istemediğim, içime her çektiğimde ciğerlerimi kavuran nefes sen değilsin. Yüzümü alev alev yakan, ne kadar çabalasam da engel olamadığım, gözlerimden içime dökülen gözyaşım değilsin. Nereye baksam gördüğüm, neye dokunsam hissettiğim, kiminle konuşsam dinlediğim, “Her şeyimsin” deki gizli öznem sen değilsin.Sen benim...
  4. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....

Sayfayı Paylaş