gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Vur sen beni

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

giriş D#-C#-C-A#
    C# A#
    gözyaşıysa sevdiklerin
    G# C#
    ben en çirkini en fakiri
    C# A#
    yanmıyorsa yorgun lanban
    G# C#
    ısıtmazsa karton evim
    C#-B-C#
    Aaa

C# A#
    hiç tutmam ben sözlerimi
    G# C#
    derin bir uykum uyanmadım
    C# A#
    10 gün oldu ben öleli
    G# C#
    bir öyküydüm anlatıldım

C#-B-C#
    Aaa

D#
    vur sen beni yerden yere
    C#
    damganı savur ellerimize
    D#
    bir kavgaki ürkütürse
    C#
    kanatırırsa öldürürse

Teoman - Vur sen beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sen Benim Olmasan da

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda Her gün arar o sevgiyi Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğinde Sanma sana çok kızarım Zaten odam hep dar geliyor bana Sen benim olmasan da... Yazı bitiren o ellerin Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini Bana gülümsedi Sonunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğimde Sanma sana çok kızarım Zaten...
  2. Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1)

A Daha gün ışığı görmeden E Bana görünmeden yolunda A Hergün arar o sevgiyi E Mışıl mışıl uykusunda D Sanma seni hatırlarım A E Önce sonra görmediğinde D Sanma sana çok kızarım E Zaten odam hep dar geliyor bana A D E Sen benim olmasan olmasan olmasan da.. A Yazı...
  3. Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

A Daha gün ışığı görmeden E Bana görünmeden yolunda A Hergün arar o sevgiyi E Mışıl mışıl uykusunda D Sanma seni hatırlarım A E Önce sonra görmediğinde D Sanma sana çok kızarım E Zaten odam hep dar geliyor bana A D E Sen benim olmasan olmasan olmasan da.. A Yazı...
  4. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....

Sayfayı Paylaş