gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Yarından Bana Ne - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bu aksam üstü yine ben otururken penceremde
    c-am-dm-c
    yorgun gün sırtımda
    f fmaj7
    sagda solda insanlar görüyorum
    dm Bb-f
    hepsi birden koşuyorlar
    f c7
    mutlu yarına
    dm f am7 c7 f dm gm7 c7 f-c7
    birkaç gün evvel olsaydı bende koşardım onlarla
    f dm Bb
    bugün ben kaybettim benim için yarın olan
    c7 f
    tek sevgim ki me ne?
    c7 f dm
    şimdi ben gülüyorum
    Bb c7 f-c7
    hersey tatsız ve anlamsız bu gün artık yarından bana ne
    f fmaj7 dm Bb f
    bundan sonra tekbasına ben ne yaparım nereye giderim bos
    c7
    umutlarla?
    f fmaj7 dm Bb f
    bir kenarda durup herkesten yardım mı beklesem gözümde
    c7
    yaşlarla?

hergün uğraş hergün kaybet bak /
    olmuyor aldanma bu gün / 2 defa

Teoman - Yarından Bana Ne - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - TAB (versiyon 1)

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - TAB (versiyon 1)

ne ekmek ne de su tab 3 defa E------------------------------ A--0-----------0--------------- D------2-3---3-----2-3--------- G----------0-----------0------- B----1-----------1------------- E------------------------------ E------------------------------ A--0-----------0--------------- D------2-3---3-----2-3--------- G----------0------------------- B----1-----------1-------------...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş