gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Zamparanın Ölümü - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

zamparanın ölümü akor teoman pardon sizi birine benzettim pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan geçmiş yıllardan yemin ederim azcık içtim bu halim doğuştan Am F E
    Pardon sizi birine benzettim gecmis yillardan
    Am F E
    Yemin ederim azcik ictim bu halim dogustan
    Am F E
    Sampiyonum sanirken diskalifiye oldugumdan
    Am F E
    Iste sevgili bayan tüm gevezeligim bundan
    Am F E
    Bir kiz tanirdim eskiden "hayat berbat" derdi
    Am F E
    Los kalbinde hayal kirikliklari biriktirirdi
    Am F E
    Her filmden kitapdan bir rol secerdi
    Am F E
    Begensin diye gelirse ölüm makyajsiz gezmezdi
    F G C Am
    Tanirsiniz benim gibilerini bos sokaklardan
    F G C Am
    Cizgilere basmadan büyümeye calisan insanlardan
    F G E
    Ama dün aksam dedim ki kendi kendime
    ( Am E )
    ( Düsünme...) 2
    Dm F C/Am ) 2
    ( Kim anlamiski sen anlayasin böyle )
    Am

F E
    Bir sey söyledi ki bence de dogru bir bar filosufu
    (Am) (F) (E)
    "Cok kadin hic kadindir oglum yanlizliktir sonu"
    Am F E
    Kadehte yansimama baktim ayakli bir kanittim
    Am F E
    Kadin dergileri testlerinde her soruya yanittim
    Am E
    ( Düsünme...) 2
    Dm F C/Am 2
    ( Kim anlamiski sen anlayasin böyle )

(Am) (F) (E)
    Öyle güzelsiniz ki galiba korkmaya baslamali
    (Am) (F) (E)
    Sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmali
    (Am) (F) (E)
    Durun tahmin edeyim baliksiniz degil mi ?
    (Am) (F) (E)
    Cok yanlizim n`olur size gidelim mi?
    Am E
    Düsünme....

Teoman - Zamparanın Ölümü - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ölü/Ölüm

Ölü/Ölüm

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin için yoksulluğa, Ölmek, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, ölüm belirtileri olmadan, uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına, Bir şeyden korkan yahut üzüntü ve sıkıntı...
  3. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  4. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  5. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...

Sayfayı Paylaş