gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman'dan düet albüm!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

teoman düet albümü teomanın düetleri teoman düetleri Teoman yeni albüm hazırlığında... Çalışmalarını gizlilik içinde yürüten Teoman, yeni albümüyle ilgili sadece "Yılın albümü olacak" açıklamasını yapıyor. Ancak Teoman'ın albümünün sırrı ortaya çıktı. Teoman bir düet albüm hazırlıyor. Rock müziğin başarılı ismi; yeni şarkılarını ünlü sanatçılarla birlikte seslendirecek. Projesi için birçok ünlü ismin kapısını çalan Teoman; Pamela Spencer, Şebnem Ferah, Hayko Cepkin'le anlaşmış bile. Sezen Aksu'ya da düet yapmak için teklif götüren Teoman, bugünlerde Minik Serçe'nin yanıtını bekliyormuş...

2. ıce girl

ıce girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Teoman'dan düet albüm!
    ewt bende duydum bu haberı..sabırsızlıkla beklıorum..kalıtelı müzik bizi beklıor...;)

Teoman'dan düet albüm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düet

Düet

Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacaginizin isaretidir.
  2. Teoman'dan  itiraf

Teoman'dan itiraf

Teoman verdiği röportajda ilginç bir itirafta bulundu. Teoman, Boxer dergisine verdiği röportajda ilginç itiraflarda bulundu. Ünlü rock'çı, "Uyuşturucunun tadını bilirim ama bana uygun şeyler değil onlar. Benim ilacım alkoldür... Viski ve rakı içerim. Shot yapmayı seviyorum" dedi. Müziğiyle olduğu kadar hızlı gece hayatı ve aşklarıyla da magazin gündeminden hiç düşmeyen...
  3. Yücel Arzen'den muhteşem bir düet albüm

Yücel Arzen'den muhteşem bir düet albüm

2008 yılına damgasını vuran "Yarim Yarim" şarkısının bestecisinden muhteşem bir düet albüm! YÜCEL ARZEN; Çağdaş bir ozan, müziğe aşık, yetenekli bir besteci.. Müzikseverler "AH LE YAR"ın bestecisi olarak tanıdı. Bu güne kadar yayınlanmış 150'ye yakın şarkı formunda besteleri var. Popüler Türk Müziği yorumcuları; Cem Karaca, Sertab Erener, Kıraç, Haluk Levent, Ahmet Özhan,...
  4. Teoman'dan yeni  mektup

Teoman'dan yeni mektup

teoman müziği bıraktı mı, bıraktı, bırakacak, 2011, son konserleri, mektup, mektubu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Daha önce http://www.meleklermekani.com/magazin/197129-teomanin-aciklamasi-muzigi-birakan-teomanin-basin-aciklamasi-ve-yazisi.html bu haberimizde Teoman'ın müziği bırakacağını açıklamıştık Melek'ler. Teoman...
  5. Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı

Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı

Bu konu; Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Nilüfer, "13 Düet" albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "12 Düet" adlı rockçılarla hazırladığı ilk albümün ikincisi niteliğinde olan "13 Düet" albümüni Nilüfer yine rockçılarla hazırlamış. Ocak ayı sonunda...

Sayfayı Paylaş