gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Teomanın küçük kadın tatili

Konu, 'Magazin' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Teomanda açgözlü herkesle geziyor ekin ona nasıl kanmış yazık yahu [​IMG]

Ünlü rock’çı Teoman ile “Küçük Kadınlar” dizisiyle tanınan Ekin Türkmen’in Brezilya tatili sırasında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.
    Ekin Türkmen, tatilde çekilen fotoğrafları Twitter’daki sayfasına koyunca, ikilinin samimiyeti de kanıtlandı. Türkmen, Twitter’daki sayfasında Rio de Janeiro’daki tatilde Teoman’la harika vakit geçirdiğini yazdı.

Teomanın küçük kadın tatili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Kadınım

Teoman - Kadınım

Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya heryere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş N'olur terketme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilbahar sabahı Kadınım Bana bıraktığın bütün bu hayatın Yaşanan aşkların değeri yok artık Ben sensiz olamam...
  2. Tom küçük bir kızken kadın olmamı sağladı

Tom küçük bir kızken kadın olmamı sağladı

'TOM KADIN OLMAMI SAĞLADI!' ELLE DERGİSİNİN ARALIK SAYISINA KONUŞAN NİCOLE KİDMAN, ESKİ EŞİ TOM CRUİSE HAKKINDA KONUŞTU: 'TOM KÜÇÜK BİR KIZKEN KADIN OLMAMI SAĞLADI. ONUN SAYESİNDE BÜYÜDÜM. ZAMANI GERİ ALABİLSEK YİNE AYNI ŞEYLERİ YAPARDIM. TOM İLE YAŞADIKLARIMI KÜÇÜMSEMEK İSTEMEM ANCAK KEİTH (URBAN) SAYESİNDE DERİN VE OLGUN BİR AŞKIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ANLADIM.' Elle dergisinin aralık...
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

çinli kadınların güzellik sırları çinlilerin güzellik sırları çinlilerin ayakları çin küçük ayak koreli kadınların
  5. BOŞANMA - KADININ ve KÜÇÜĞÜN SOYADI

BOŞANMA - KADININ ve KÜÇÜĞÜN SOYADI

Boşanma hâlinde kadın, evlenme ile kazandığı kişisel durumunu korur; ancak, evlenmeden önceki soyadını yeniden alır. Eğer kadın evlenmeden önce dul idiyse hâkimden bekârlık soyadını taşımasına izin verilmesini isteyebilir. Kadının, boşandığı kocasının soyadını kullanmakta menfaati bulunduğu ve bunun kocaya bir zarar vermeyeceği ispatlanırsa, istemi üzerine hâkim, kocasının soyadını...

Sayfayı Paylaş