gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tepenin Gözleri 2

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Tepenin Gözleri 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 Erkegin gözünde kadin

2 Erkegin gözünde kadin

2 erkeğin gözünden kadın Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa sağlam adam gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir" diye düşündü....
  2. Çocuklarda göz hastalıkları 2

Çocuklarda göz hastalıkları 2

Görme Sistemi insan yaşamının ilk 9 yılında tam olarak gelişmekte daha sonra belirgin bir değişiklik olmamaktadır Erişkinlerde görülen göz hastalıklarının bir çoğu daha az sıklıkla olmak üzere bebeklerde ve çocuklarda da görülebilir. Bunlar; -Görme kusurları(miyop,hipermetrop,astigmat) -Konjenital(doğuştan)Katarakt -Konjenital glokom -Konjenital gözyaşı kanalı tıkanıklığı -Göz tümörleri...
  3. Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Ela gözlerini sevdiğim dilber Seni görmeyeli göresim geldi Altın kemer sıkmış ince belini Usul boylarım sarasım geldi Küçücüksün güzel etme bu nazı Ciğerime bastın ateşi közü Başına takmışsın gülü nergisi Yüzünü yüzüme süresim geldi Eladır gözlerin karadır kaşın Aradım cihanı bulunmaz eşin Yaylanın karından beyazdır döşün Uzanıp üstüne ölesim geldi Karac'oğlan der ki nettim neyledim Coşkun...
  4. tepedeki ev

tepedeki ev

Tepedeki Ev Yillardan 1994'dü.Ben annem ve abim Tunceli'deki köyümüze gitmistik.O zamanlar 12 yasinda falandim.Oraya gittik ve amcamlarin evine yerlestik.Benim orada tanidigim hiç kimse olmadigi için ben amcaogluyla(Yusuf)la oynuyordum.O bana biraz macera yasamak istediginden falan bahsederdi hep ve bir gece onla uyumadik ve biraz macera yasabilmek için neler yapabilecegimizi düsündük...
  5. 2. iddianame için gözler mahkemede

2. iddianame için gözler mahkemede

2. iddianame için gözler mahkemede Ergenekon soruşturmasının 2. iddianamesinin kabul edilip edilmediğine ilişkin karar bugün açıklanacak. Ergenekon davasına bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin, Ergenekon soruşturması kapsamında hazırlanan 2. iddianameye ilişkin incelemesinde sona gelindi. Mahkemenin, iddianameyi incelemek için tanınan 15 günlük yasal sürenin sona erdiği bugün...

Sayfayı Paylaş