gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

terapiste ihtiyaçları varmış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü manken Tuğçe kazaz sevgilisi yüzünden dinini değiştirerek şimşekleri üzerine çekmişti sonra balon gibi sönen bu birliktelik boşanma aşamasındayken yıkıcı değilde yapıcı olmaya çalışıyorlar.... EVLİLİK TEDAVİSİ!
    MANKEN TUĞÇE KAZAZ, YUNAN OYUNCU YORGOS SEİTARİDİS İLE 2005'TE EVLENİP YUNANİSTAN'A YERLEŞMİŞTİ...

Tuğçe Kazaz evliliğindeki sorunlar nedeniyle 3 ay önce İstanbul'a geldi ve Fransız görüntü yönetmeni Ramin Matin ile aşk yaşamaya başladı. Bu arada eşine boşanacağını söyledi. Ama Yorgos son bir şans istedi. Yorgos'un isteğiyle çift aile terapisine gitmeye karar verdi. Posta gazetesinin haberine göre, Tuğçe ile Yorgos ruhsal tedaviyle evliliklerini kurtarmaya çalışacak.

terapiste ihtiyaçları varmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Sayfayı Paylaş